בני ברק: פעיל הפלג הירושלמי נעצר בקפה אינטרנט

בפעילות יזומה וממוקדת הצליחו השוטרים לאתר ולזהות חשוד בגין הפרסומים לעיל באינטרנט קפה בבני ברק.

בשעת מעצר החשוד נמצאו בחזקתו ראיות הקושרות אותו לעבירות המיוחסות לו לכאורה.{באישון לילה}

המאבק כנגד  פעילי הפלג הירשלמי  עולה שלב: הלילה  נעצר ברחוב הרב ורנר בב"ב: י. קמ מבכירי 'הפלג' הירושלמי – שחשוד בין היתר  על פרשיית הטרדות חיילים דתיים. ומס' אירועי תקיפה חמורים של חיילים.

בשעה זו מתקיים  דיון בביהמ"ש השלום  בת"א בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו .

.מההמשטרה נמסר בתגובה: לאחרונה הוגשו מס' תלונות במשטרה בעקבות פרסום עשרות תמונות באינטרנט ע"י גורמים קיצוניים, כאשר מטרת פרסום אותן תמונות הינה פגיעה בחיילים מהמגזר החרדי.

 

בעקבות הגשת התלונות בגין עבירות של פגיעה בפרטיות ועבירות לפי חוק המחשבים, נפתחה חקירה .

 

בפעילות יזומה וממוקדת הצליחו השוטרים לאתר ולזהות חשוד בגין הפרסומים לעיל באינטרנט קפה בבני ברק.

 

בשעת מעצר החשוד נמצאו בחזקתו ראיות הקושרות אותו לעבירות המיוחסות לו לכאורה.

 

החשוד, בן 35 תושב בני ברק נעצר כאמור אתמול בשעת לילה מאוחרת והובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בת"א.

 

החקירה נמשכת.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חייבים לעצור וועד הישיבות מגיוס עבור מליון ש"ח שקבלו. אין עוד מלבדו אבל ממש כואב, בני ברק זה מקום שגרים רוב מנהיגים של העמלקים ש"חדשו גזירת הגיוס" בני ישיבה ר"ל… גזירת גיוס שמד וזימה… הגיע הזמן וברור שהקב"ה דורש לבטל "חידוש גזרת הגיוס" מיד, ואז יהיה הגאולה שלמה. "ובלע המוות לנצח ומחה השם אלוקים דמעה מעל כל פנים". בקרוב ממש למי שיחזור בתשובה, וגם יבטלו חידוש גזרת הגיוס של שמד זימה וחילול שם שמים וכו'… אז מבטיח הנביא בשם השם לאחר שישחוט את היצר הרע… שנזכה לגאולה, אין עוד מלבדו.

  לצערינו כהיום יש הרבה צרות כמו ריבוי מקרי מוות בעריסה, אבות ואמהות צעירים וצעירות שנפטרים בזה אחר זה, אנחנו צועקים בקול ואומרים לגדולי ישראל, לא עת לישון… ברור שיש תביעה גדולה עלינו בשמים וזה לא יפסיק רק כשנבטל "חידוש גזרת הגיוס" וברור כחמה אם יבוטל "חידוש גזרת הגיוס" לא יה’ פיגועים לא אינתיפאדה!!!! ולא אסונות!!!! רק מחילת עוונות וביאת הגואל.

  הבעייה האמיתית שהלצים כמו גפני ומוזס וכו’ ימ”ח, מפלג המשכילים האלה מכריזים שאין גזירת שמד. וכל ילד יודע שיש גזירת גיוס השמד. הבעייה עם אלו שמכחישים שהדור הבא יחשוב שגם הסיפורים על הגזירות האמיתיות שהיו בדור הקודם, גם הם לא היו ולא נבראו. עד מתי רשעים יעלוזו… ומתי יעצרו מנהיגי וועד הישיבות הנחשדים בגיוס בני תורה? בי”ד של מעלה ידונו את כולם דין אמת וישלחו אותם לכף הקלע עד סוף כל הדורות אכי”ר בב”א במזל טוב!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הפיגוע הקשה בירושלים בגלל שהוארך מעצר החשוד מבני ברק בהפצת תמונות חיילים חרדים חרדקים היה היום פיגוע בירושלים שארבעה צעירים נרצחו ו-15 נפצעו – זהו מחיר הדמים הכבד בפיגוע דריסה שביצע מחבל ערבי בטיילת בארמון הנציב בירושלים, עונש להרכת מעצר של צדיק יסוד עולם, אדם כולו קודש הקדשים. זה עונש מן השמים.

  כולנו זוכרים איזה שקט ושלווה היה בארץ הקודש לפני חידוש גזירת הגיוס והשמד ר"ל . אני לא זוכר אפילו פיגוע אחד או מלחמה כל שהיא תאונות דרכים שהתרחשו לפני חידוש הגזירה הנוראה של גיוס השמד והזימה כאחת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב