עיריית בני ברק: "שלטי החוצות יעברו בקרה לפני תלייתם כדי למנוע פגיעה ברגשות הציבור החרדי תושבי העיר"

בכדי למנוע מצב שכל חברת פירסום תוכל לתלות כל העולה על רוחה למרות שבני ברק זאת עיר חרדית, עיריית בני ברק החליטה: כל שלט חוצות שיתנוסס בעיר ייאלץ לעבור את אישורה במטרה למנוע פרסום שפוגע ברגשות התושבים. מנגד כועסים נציגי חברות הפרסום על ההחלטה ואומרים "זו פגיעה בתחרות".

בפגישה שהתקיימה בין נציגי העירייה לבין נציגי חברות המפרסמות על שלטי החוצות בעיר, דרשה העירייה לערוך ביקורת מוקדמת על השלטים טרם פרסומם ברחבי העיר.

בהחלטה נכתב: "עיריית בני ברק תעשה הכול כדי שפרסומי החוצות ברחבי העיר יהיו בהתאם לצביונם של תושבי העיר, והיא תפעל למנוע הצבת שלטים בלתי הולמים ולאכיפת הנהלים והחוזים בתחום עם החברות המציבות את שלטי החוצות".

מנגד חברות הפירסום זועמות על ההחלטה של העיריה וטוענות כי הדבר יגרום לפגיעה נרחבת בהם באשר הם מפרסמים באופן קבוע פירסומות על שלטי חוצות העיר ומקפידים שזה יותאם אך ורק לציבור החרדי ולא יפגע ברגשותיהם.

בתגובה לדברים הבהיר גורם בעיריית בני ברק: "עם כל ההבנה לטענות נציגי המפרסמים על אי יכולתם להגיש את החומר לבדיקה מוקדמת, הרי שהעירייה חייבת לעמוד על שלה ולפעול רק בדרך של פרסום ההולם את העיר מימים ימימה. אם לא ניתן יהיה לעמוד בדרישות העירוניות, תיאלץ העירייה לבטל כליל את פרסום החוצות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עיריה נכבדה: הזבל בחוצות עיר אינו פחות חשוב מהזבל הרוחני
  ובכן העיר מסריחה מטונפת מבולגנת בכל מטר מרובע מדרכות דפוקות פשוט גזל גזל חילול השם נורא ועוד יותר חילול השם כשזה בחסות גדולי תורה
  בושה וחרפה משלמים 52 אלףףףףףףףףףףף משכורת לדובר העיריה ולכל אחד מהחלונות הגבוהים שכר דומה
  משכורות כמו בר"ג אבל נקיון ושירותים עירוניים כמו בעזה

  הקב''ה ישלם לכם חבורת פושעים |
  הגב