בני גולדשטיין: מכריז "אני רץ לנשיאות המדינה"

מי שלא רצה אותו כחבר כנסת עשוי לקבל אותו כנשיא מדינת ישראל. לא פחות. גבירותיי ורבותיי, יש מועמד חדש לנשאיות המדינה : בני גולדשטיין
מי שהיה חביב האח הגדול, ומועמד לכנסת ישראל מטעם מפלגת כלכלה חושב שצריך אחד כמוהו שיכניס משוב רענן ורוח צעירה לבית הנשיא.
אין לו רגע דל, לבני גולדשטיין, אחר שניסה להתברג בכנסת ישראל ולא הצליח, אחר שניסה לגרוף את המיליון מבית האח הגדול אבל במקום זאת גרף אהבה גדולה הוא לא נותן לזה לעצור אותו. ההפך. בני גולדשטיין מסתער על היעד הבא : תפקיד נשיא המדינה והוא בטוח שיש לו את היכולת הטובה לנצח.
מסביר גולדשטיין:"לצערי,בית הנשיא מתחיל להיראות כמו מושב זקנים, אנשים פשוט התבלבלו מה נדרש מתפקיד. נשיא המדינה עם כל הכבוד לממלכתיות הוא סוג של שגריר וסוג של אחד שיודע לגייס כספים מכל העולם. אני צעיר, דינאמי, חביב, אהוב, שובר שפות ומלא אמביציה ודרייב לעשות למען המדינה. אולי יהיה כמה שירימו גבה , אבל אני צובר תאוצה , חברי כנסת מתחילים להאמין ביכולות שלי . חלקם אגב אמרו לי בארבע עיניים שמעדיפים אותי, א פוליטי, מאשר כאלה שיש להם אינטרס כזה או אחר. אני רק צריך הזדמנות. את כל השאר יש לי ובגדול"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.