"בני יאיר אמר דברי הבל תחת השפעת אלכוהול"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב היום לראשונה לקלטת הלוהטת שבו נשמע בנו יאיר מתרועע במועדוני בילוי, והכחיש כל קשר לטייקון הגז

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב היום לראשונה לקלטת הלוהטת שבו נשמע בנו יאיר מתרועע במועדוני בילוי. "בני יאיר אמר דברי הבל תחת השפעת אלכוהול", הסביר נתניהו. "רעייתי ואני חינכנו לכבד כל אדם באשר הוא ולכבד כל אישה באשר היא וזו הסיבה שאני מתנגד בתקיפות להדרת נשים ופועל להעצמת נשים".

את הדברים אמר נתניהו במהלך כנס עם שגרירי מדינות ברית נאט"ו בישראל שהתקיים במלון המלך דוד בירושלים. נתניהו נשאל נתניה אודות ההקלטות, שבה נשמע על קשר עם בנו של טייקון הגז קובי מימון. "אין לי שום קשר לקובי מימון", הוא הבהיר. "נדמה לי שפגשתי אותו פעם אחת בחיי, לפני עשר שנים, ואני גם לא מכיר את הקשר של יאיר עם בנו".

בהקלטות נשמע יאיר נתניהו כשהוא אומר לחברו ניר מימון: "אחי, אתה חייב לפרגן לי – אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה, נלחם בכנסת בשביל זה". בהמשך הוא הוסיף: "אחי, אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר הצגה, ואתה לא יכול לפרגן לי ב-400 שקל?". על המשפט הזה התייחס נתניהו והבהיר כי לבנו אין שום מושג בעסקי הגז. "זו הייתה הלצה חסרת טעם", הגיב. "הוא הסתלבט על חבר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.