"בני מרגיש שהתפילות עוזרות"

לרגל צאת ספרו "אות חיים" בראיון ל'הידברות' ובקול חנוק הסופר המפורסם חיים ולדר מספר על מה שקרה מאז שפורסמה בקשתו בשם מרן שר התורה להתפלל על בנו החולה במחלה נדירה "התפילות אכן עוזרות". לכתבה בהרחבה {חיים ולדר בראיון להידברות}

קולו הופך לחנוק כשהוא מספר: "לפני שמונה חודשים החיים שלנו השתנו בעקבות כך שבני בן ה-26 נשוי ואב לשני ילדים, חלה בסרטן. ניסינו את הטיפולים שיש בארץ, אבל לאחרונה הבנו שהטיפול שבאמת יכול לעזור לו נמצא בחו"ל והוא עולה הון תועפות. סכום כסף עצום שאין לנו שום אפשרות לעמוד בו. אנחנו לא רוצים לגייס תרומות מהציבור, ולכן החלטנו כתחליף לכך להוציא בימים אלו את הספר החדש לאור, כאשר יהיה ניתן לרכוש אותו באופן טלפוני בלבד וכך נחסוך את עלות ההפצה והמיסוי שלו. סכום הכסף שנקבל עבור הספר יעבור באופן ישיר למרכז האוניברסיטאי שעומד לטפל בבננו בטיפול ייחודי שכולנו מקווים שדרכו תגיע בעזרת ה' הרפואה השלמה".

וכאן מדגיש ולדר: "האמונה של צביקי, הבן שלי, מאוד חזקה, הוא מאמין ברמה של 100% שהוא יצא מהמחלה הזו, והאמונה שלו משפיעה גם על כולנו ונותנת לנו כוחות. אנחנו מאמינים בכוח התפילה, וזה מה שגרם לנו לפרסם את דבר המחלה, כדי לבקש גם מאחרים להתפלל.

"החשיפה לא הייתה קלה עבורנו", מוסיף ולדר בכנות, "בתחילה, כאשר נחתה עלינו הבשורה הקשה החלטנו שאנחנו לא מסתירים, אבל גם לא מפרסמים. המדיניות שלנו הייתה לא להשקיע אנרגיה בכלום – לא בפרסום ולא בהסתרה. אבל לאחרונה הגיעה הדחיפה לפרסם את זה דווקא מהבן, כי הוא כל כך רצה שאנשים יתפללו עליו. ובאמת, אנחנו לא מתחרטים על החשיפה, כי החיבוק שאנו מקבלים מהציבור הוא בלתי יאומן והתפילות והקבלות הן משהו שלא יתואר. אני יכול למסור בשמו של צביקי שהוא מרגיש עם זה מאוד טוב, ולא רק במחשבה, אלא ממש בגוף שלו. מאז הפרסום הוא אמר לנו שהוא מרגיש שהתפילות עוזרות ושהוא מקבל בזכות התפילות אנרגיות אדירות".

אנא הרבו בתפילות לרפואתו השלמה של רפאל מאיר צבי בן ברכה בריינדל, בתוך שאר חולי ישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.