בני פרידמן באירוע הצדעה לילדים המיוחדים

אירוע מרגש לילדים מיוחדים יחד עם הצמרת העסקית הישראלית – הצלם ישראל ברדוגו תיעד

קהל גדול של צופים מהארץ ומחו"ל גדש את אולם תיאטרון ירושלים במוצאי שבת חוה"מ סוכות, באירוע הצדעה ענק לילדים מיוחדים ובני ממשפחותיהם מארגונים רבים. את האירוע יזם הסניף בירושלים של האירגון הבינלאומי "מעגל הידידות" עם המוטו המרכזי "מחליפים בדידות בידידות" הם הצליחו לשמח מאות ילדים.
בהשתתפות ענק הזמר החסידי העולמי בני פרידמן והשחקן מאיר קיי.
הקהל שנהנה מאירוע מושקע ומרגש במהלכו הושמעו להיטים עכשוויים, לא נותר אדיש, וקם מכיסאות האולם לריקודים בחזית הבמה והמעברים. הערב לווה במצגת מולטימדיה מרהיבה, סרטונים על הארגון, מכירה פומבית של ציורים שהוכנו ע"י הילדים, ותוכן מרגש ועשיר. את האירוע כיבדו בנוכחותם אישי ציבור ומכובדים וביניהם מר רמי לוי ואישתו עדינה שחגגו 36 שנות נישואין וזכו לשי צנוע והוקרה ממנהלת הארגון בארץ הגברת חני קנטרמן. נכח גם חבר מועצת העיר מר אריה קינג, נשיא ארגון "איחוד הצלה" מר אלי ביר, איש העסקים מר קווין ברמייסטר ועוד.
באירוע השתתפו ילדים ובני משפחותיהם מארגונים רבים וביניהם: שלוה, אלין, זכרון מנחם, כנפיים של קרמבו, פויירשטיין, עלה, שמחה לילד.

במהלך האירוע נערכה מכירה פומבית של יצירות אומנות לטובת העמותה. אחד משיאי האירוע נרשם כאשר יצירתו של האמן ישראל ברדוגו נמכרה בסכום של 22 אלף דולר שיוקדשו למארגני האירוע

על ניצוח ההפקה המרשימה עמלה: חברת צבעים הפקות

אירוע זה שהפך למסורת כבר מתכונן לערב מפתיע ומרגש אי"ה בחוה"מ סוכות תש"פ.

צילום: ישראל ברדוגו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.