בני רבינוביץ תוקף את ויין: "גהינם כלה והם אינם כלים"

העיתונאי בני רבינוביץ מי שמשמש כדובר ביתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן מגיב לדברים הנוראיים שמסר ווין (הנה ההקלטה): מן הראוי היה שלא להתייחס כלל לדברי ההבל והשחץ אשר נאמרו מפי אדם המכנה עצמו שומר תו"מ בסגנון דומה להפליא לכל אותם מראשי המשכילים הארורים שפערו את פיהם בכל הדורות, עפ"ל.

עוד מוסיף רבינוביץ: אולם כדי שלא יאמרו מדשתיק ניחא להו, אנו מביעים מתוך זעזוע נורא מחאה נמרצת מהדברים שלא הכירה היהדות החרדית מעולם! אין שום עונש שבעולם הראוי בעולם השקר. גהינם כלה והם אינם כלים. אוי לנו שכך עלתה בימינו.

ישעיהו ויין מעורכי עיתון הפלס יצא אמש בכנס למען העיתון בדברים נגד שלוחי מרנן גדולי ישראל שר התורה מרן הגר"ח קניבסקי ומרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן כי כל מטרתם ע"י הסכמה שבשתיקה מגדולי ישראל בתירוץ שהדור חלש הוא אך ורק לחלן את החרדים והחרדיות.

ויין תוקף גם את ארגון "עזר מציון" ומאשים כי בנות חרדיות הולכות להתנדב ומתחלנות שם: "עזר מציון הוא ארגון של יהרג ואל יעבור כי הם עושים שירות לאומי לבנות ישראל", על מרן הגר"ח וקבלת הקהל אמר ויין:  "אי אפשר לקבל ברכה אצל ר' חיים בלי לשלם, הכל שם הולך אך ורק על כסף"

לסיום אומר ויין כי: "הסיפור של תקיפת הרב שטיינמן הוא בישול של אנשי הבית והוא כלל לא היה ולא נברא",  על דן גרטלר,  "פושע ומחריב ישיבות", ומגלה היכן האוייבים האמיתיים: "האויבים האמיתיים שלנו לא נמצאים בממשלה אלא בבני ברק".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמשיכו לריב זה עם זה, ככה זה בתרבות שמחנכת לתעב את כל מי שחושב או מאמין במשהו שונה מאיתנו, ולזה שתמה למה לא מוחקים תגובות "הזויות" כלשונו, גם אני תמה על כך, הרי התרבות החרדית מתמחה בהשתקה במקום בהתמודדות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בני היקר —

  צא מנקודת הנחה שהציבור מאס לחלוטין ב"זבל נאמן" אין מה לעשות,

  ג'קי דביר |
  הגב
 3. כשפתח והחמס נלחמים בניהם זה טוב ליהודים, כל זמן שהליטאים מתבוססים במיץ העכור שלהם זה טוב לכלל היהדות שכל הזבל מרוכז במקום אחד ולא מתפזר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. האתר לא אמור למחוק תגובות הזויות ונמוכות כמו זו שכאן למעלה?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. כמעט כל ליטאי שני למד יחד עם האלף בית לשנא רבנים שאינם מהחוג שלו זו התוצאה
  בכניסה לבני ברק בגהה רואים תמונת הרבי מחבד מושחתת מה שבבת ים לא מעיזים בבני ברק עושים בכיף בר מינן
  ואתה בני מיתדהמן קבל ה שמגיע לך: ימח שמך וזכרך אמן

  בהצלחה לשני הצדדים |
  הגב