"התקשורת החילונית מרשה לעצמה להשתלח בנו" (הקלטה)

העיתונאי בני רבינוביץ ב'רדיו ת"א' התייחס לפרשה הטראגית של וינשטיין: "התקשורת החילונית מנסה "לתקן" אותנו ורוצה לשנות את הציבור החרדי, ומרשה לעצמה להשתלח בהם. אתם לא מבינים כלל את היחס שבין בעל ואישה בחברה החרדית". {רבינוביץ על סיקור וינשטיין}

העיתונאי בני רבינוביץ התייחס הבוקר ב'רדיו תל – אביב לעיתונאים שי גולדן ושרון כידון  לפרשה הטראגית של וינשטיין: "התקשורת הישראלית התקשורת החילונית מנסה לתקן אותנו ורוצה לשנות את הציבור החרדי. אתם לא מבינים כלל את היחס שבין בעל ואישה בחברה החרדית".

רבינוביץ תקף את התקשורת בפתח דבריו: "יש מדי שנה התאבדויות של אבות ואמהות, בעקבות ניתוק מילדיהם, ולמרות זאת זה מעולם לא הפך לסיפור עיתונאי. רק כשזה הגיע לחסידות גור, התקשורת נהפכה למאשימה את הציבור החרדי בכללותו, כי לצערי, אצל החרדים מותר להעלות הכל".

"מסכים איתך שאף אחד לא יודע באמת מה קרה שם, ועם זאת, אי אפשר לנקות את החברה החרדית לגבי הדרך שבה היא מתנהגת על אנשים שעזבו את הדת", הפתיע העיתונאי שי גולדן את רבינוביץ.

העיתונאי החרדי סיכם את פרשת וינשטיין כי "יש כאן רצון של לחנך את הציבור החרדי מצד התקשורת החילונית, אינכם מבינים את היחס שבין בעל ואשה בפן החרדי".

האזינו לראיון המלא

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.