בנק פאג"י מקבוצת הבינלאומי חנך השבוע סניף חדש ומהודר בביתר עילית

בטקס קביעת המזוזה לסניף החדש, השתתפו גלריה מרשימה של רבנים, עסקנים ואישי ציבור מכל גווני הקשת של הציבור החרדי

באירוע מכובד ורב רושם, נקבעו מזוזות ונחנך השבוע סניף של בנק פאג"י בגבעה B בביתר עילית נוסף על הסניף הקיים בגבעה A. באירוע השתתפו רבנים, ואישי ציבור, ביניהם רב העיר הגאון רבי דוד צבי אורדנטליך, הרה"ג רבי צבי ברוורמן, הרה"ג רבי שלמה איצקוביץ' הרה"ג רבי משה דוד אדלר, ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין, חברי העיריה, מנכ"ל בנק פאג"י ר' ינון שויקה, חברי הדירקטוריון, חברי הנהלת הבנק הבינלאומי, הנהלת הסניף, עובדי הבנק ותושבי העיר ביתר.

רב העיר הגאון רבי דוד צבי אורדנטליך אמר בנאומו "כי הוא מחזק את ידי הבנק בעמידתו האיתנה לימין המוסדות החרדיים תוך הבנה עמוקה של מצוקתם הכלכלית בעקבות הגזירות הכלכליות האחרונות" בדבריו ציין רב העיר כי בנק פאג"י ידוע זה מכבר כתומך בקהילה ומסייע רבות בעניינים חשובים.

ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין אמר כי הוא מכיר באופן אישי את צוות הנהלת הסניף, ואין לו כל ספק שההצלחה תהיה גדולה. רובינשטיין שיבח את הנהלת הבנק ואמר "כי הוא מעריך את הפריסה המושלמת של פאג"י בביתר עילית המונה כיום 2 סניפים לאחר חנוכת הסניף החדש".

ינון שויקה, מנכ"ל בנק פאג"י חתם את המעמד ואמר "אנו שמחים לחנוך את הסניף ה-25 של הבנק שיהווה מרכז פיננסי לתושבי ביתר עילית והסביבה, נוסף לסניף בנק פאג"י שפועל כבר בעיר". בהמשך דבריו עמד על כך שבנק פאג"י הינו הבנק היחיד בעל הפריסה הרחבה ביותר בריכוזים החרדיים, מיקומו של בנק פאג"י כמוביל במגזר החרדי נובע מהמקצוענות הגבוהה ומתודעת השירות והמחויבות של עובדי הבנק לשרת באופן המיטבי את לקוחותיו" מר שויקה הזמין בסיום דבריו את תושבי ביתר עילית שעדיין לא נמנים על לקוחות הבנק, לפתוח חשבון בסניף החדש וליהנות משירות מקצועי ואמין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.