בנק פאג"י פתח סניף חדש בקניון רמות

בנק פאג"י מקבוצת הבינלאומי חנך השבוע סניף חדש ומהודר ה-23 במספר בקניון רמות בירושלים .במעמד מכובד רב רושם נערך מעמד קביעות מזוזות. באירוע השתתפו רבנים, ואישי ציבור, ביניהם הגאון הרב אשר וויס שליט"א גאב"ד "דרכי תורה", הרה"ג ר' אריה דביר, ח"כ הרב אורי מקלב , סגן ראש העיר ומחזיק תיק הכספים מר דוד הדרי , מנכ"ל הבנק, ינון שויקה. חברי הדירקטוריון. חברי הנהלת הבנק הבינלאומי, מנהל הסניף ,עובדי הבנק ותושבי שכונות רמות.

הגאון הרב אשר וויס שליט"א גאב"ד "דרכי תורה"  בדבריו ציין כי בנק פאג"י ידוע זה מכבר כתומך בקהילה ומסייע רבות בעניינים חשובים.
ח"כ הרב אורי מקלב שיבח את הנהלת הבנק, ואת ההתנהלות המקצועית של הבנק תוך בקיאות וידע בצרכי הלקוח החרדי.
סגן ראש העיר ומחזיק תיק הכספים מר דוד הדרי אמר כי "הוא מכיר באופן אישי את מנהל הסניף מר צביקה טוקר וכי הוא סמוך ובטוח שמינוי זה הוא האיש הנכון במקום הנכון", הדרי הוסיף כי "הוא ימליץ לעירית ירושלים לפתוח חשבון נוסף בבנק פאג"י"
ינון שויקה, מנכ"ל בנק פאג"י חתם את המעמד ואמר " אנו שמחים לחנוך את סניף הבנק החדש ה-23 במספר שיהווה מרכז פיננסי לאזור שכונות רמות והסביבה. ". בהמשך דבריו עמד על כך שבנק פאג"י הינו הבנק היחיד בעל הפריסה הרחבה ביותר בריכוזים החרדיים, מיקומו של בנק פאג"י כמוביל במגזר החרדי נובע מהמקצוענות הגבוהה ומתודעת השירות והמחויבות של עובדי הבנק לשרת באופן המיטבי את לקוחותיו".
מנהל הסניף מר צביקה טוקר הנחה את הטקס בטוב טעם וציין כי על פי היכרותו באופן אישי, חלק מעובדי הבנק מגיעים מתוך שכונות רמות ומכירים את צרכי התושבים/

 

 

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.