צמרת ש"ס מגיעה לרב אברג'ל כדי להביע תמיכה – ובנתיבות מפחדים

צמרת ש"ס מתייצבת מאחורי הרב יורם אברג'ל, ששוחרר אתמול ממעצר לאחר החשד נגדו להטיית הבחירות בנתיבות.

יושב ראש ש"ס אריה דרעי, חבר הכנסת אלי ישי, וכמה מרבני המפלגה, ביקרו אמש בבית עורך דינו של הרב בגבעת שמואל, שם הוא שוהה במעצר בית בשל הרחקתו מביתו בנתיבות.

המבקרים ביקשו לתמוך באברג'ל לאחר תשעה ימי המעצר, והוא קרא לחסידיו להימנע מהפגנות אלימות.

בכנס פעילים של המפלגה אמר השבוע דרעי " אנו מתפללים שיחזור מהר ומחזקים את ידיו ושהאמת תצא לאור במהרה", זאת למרות שדרעי התנגד לבחירתו של זוהר והרב אברג'ל שלח, עוד לפני הבחירות, את חסידיו להפגין מול לשכתו של דרעי,  כדי שיתמוך ביחיאל זוהר. מהחקירה עולה כי יתכן שהרב אברג'ל הפעיל לחצים כאלה ואחרים גם על גורמים בעיר.

בתוך כך התראיין אתמול ישראל חניה ח"מ עיריית נתיבות ממטה 'הרנטגן' לקו החשיפות שם טען כי "הרב אברג'ל זימן אותי קודם הבחירות, ולמעלה משעה ניסה לשכנע אותי לתמוך בזוהר. אנשי זוהר הצביעו עבור אנשים מחו"ל ואנשים מתים, הגשתי תלונה עם עשרות עדויות במשטרה".

לדבריו זו הייתה התנהלות לא שגרתית ומאוד שיטתית או שאתה עם זוהר או שאתה נגדו, וכל האמצעים כשרים, הורים שעבדו במערכת החינוך ופוטרו, מנהל פרוייקט בנייה פוטר ודוגמא אישית "אני בעל מקומון ואין לי מפרסמים, כי איימו עליהם שלא יפרסמו אצלי בגלל תמיכתי במסיקה ויש לנו ציטוט והגשנו תלונה , פעיל של זוהר עבר לקוח לקוח ואיים שלא לפרסם אצלי".

לטענתו של חנייה "אם היית מסתובב היית רואה ניצחון מוחץ לאייל מסיקה, ולכן הם חששו והדברים התנהלו בצורה שתלטנית כל כך".

חנייה טוען גם ששילמו לאנשים חשבונות כדי שיצביעו, אנשים שגרים בחו"ל נרשם שהצביעו ומתים חזרו לחיים.

"האנשים פה חוששים" מספר חנייה,  "מפחדים לומר שהבחירות זוייפו גם לאחר הבחירות. אנשים חוששים להביע דעתם כדי שלא יפגעו להם בפרנסה".

לדבריו "לזוהר יש שנאה גדולה לרנטגן, כי הרנטגן פעל נגדו גם בבחירות הקודמות ויחיאל זוהר הוא אדם ששומר טינה. הוא קרא לרנטגן ארגון פשע. אני מאמין שאם המשטרה תחקור היא תמצא הרבה כסף, טלפונים ומעטפות כסף".

חנייה הוסיף לסיום ואמר "בבית שמש המשטרה חקרה וירדה לפרטים, אבל כאן בנתיבות- לא. כי יחיאל מקושר לכולם לממשלה לליכוד ולכן הוא על הגל. הליכוד הוא זה שמכתיב את הכללים".

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא מבין למה כולם שותקים. במיוחד התקשורת. הרי כולם יודעים מה באמת הולך שם. הכל מושחת מראשי המשטרה עד אחרוני הפעילים שם. אם היו תופסים סתם אדם שעובר שם ברחוב היו מגלים הרבה פרטים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב