בסטאמר מבטיחים: בתי העצורים ישופצו

בחסידות סטאמר יוצאים למסע התרמה נרחב עבור העצורים שנעצרו עד תום ההליכים במהלך ההפגנות הסוערות ברחבי הארץ. { הנגידים ישלמו }

בחסידות סטאמר יוצאים למסע התרמה נרחב עבור העצורים שנעצרו עד תום ההליכים במהלך ההפגנות הסוערות ברחבי הארץ.

היום הוגשו כתבי אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד 4 חשודים שבמהלך הפרות סדר של החרדים שהתקיימו בעיר לפני יומיים הפרו את הסדר ותקפו שוטרים.

כנגד חשוד נוסף הוגשה הצהרת תובע ומעצרו הוארך, בימים הקרובים יוגש כנגדו כתב אישום.

הליך של מעצר עד תום ההליכים עשוי להתארך אף לכדי חצי שנה, בשל כך החליטו בחסידות סטאמר להרים את הכפפה ולפצות את אותם מפגינים שלטענתם "נפלו קורבן להאשמות שטופלת המשטרה כלפי מפגינים חרדים".

אחד העסקנים בחסידות סיפר ל'קוקר' כי בשעות האחרונות הוחלט שכל מפגין שמעצרו הוארך עד תום ההליכים יקבל בתמורה – שיפוץ של כל הבית – בחסות חסידות סטאמר. אחד העסקנים מרחיב,"זה יכול להגיע גם ל-100 אלף שקל- אנחנו כאן כדי לסייע לאסירים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנחנו צריכים לדעת שאנו מתפללים על רבנו הגדול שזקוק לו חלק מאנ"ש הקב"ה מביא דברים כאלו כדי שכל אחד ואחד יתחזק. חייבים להתעורר!!! לנשים: להתחזק בצניעות!!! ולגברים: לא לדבר באמצע התפלה!!!

  שערי שמים לרפואת מרן. לזעוק ברחובות, אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך. הציבור החשוב נקרא להעתיר מכל הלב ונפש בתפילה ובתחנונים עבור מנהיג הדור מרן הגאון הצדיק רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל בקרוב בקרוב ממש.

  חייבים להתפלל שמרן יתרפא מהר! כדי שייצא לאור השקר של הפלג ב"ב עוד בחיי רבינו מנהיג הפלג העמלקי, וכולם יזכרו לדורי דורות שפלג המשכילים (ב"ב) היו בעד חידוש השמד של גיוס השמד והזימה על בני תורה, והם גם בעד חינוך השמד של המוסדות החרדים מפלג ב"ב, הכל בשביל כסף… כל השקר חייב לצאת לאור עוד בחיי רבינו. כדי שיזכרו שהוא הנהיג את קהילת המשכילים המשומדים ושלא יחשבו לדורי דורות שהוא היה צודק עם שיטת האפיקורסות שהנהיג אותם וכו'.

  ותשובה ותפילה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה של שמד בפועל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב