בסיס טוב לאירוח מושלם

אורחים ואירוע, אלו דברים שמעוררים התרגשות וציפיה וגם מחשבה מרובה. מהו סוג האוכל שנבחר, המיקום, וכיצד נערוך את השולחן, כדי להצליח בבחירה הנכונה, ב'פעמית סטור' מייעצים על הבחירה הנכונה ומדריכים את המארחות כיצד להצליח בעיצוב השולחן.

אז כך תעצבי בסיס מושלם:

מפות, מפיות וראנרים: אלו שלושת האלמנטים החשובים התורמים לאווירת השולחן ומשפיעים על סגנון העיצוב כולו.
לכן כדאי דבר ראשון להתייחס לבחירה נכונה שלהם, ומשם לצאת לעיצוב שאר הפריטים.

מפות:

נבחר צבעים וסוג מפה בהתאם לאירוע עבורו אנו רוכשים אותה. לאירועים מכובדים כמו שבע ברכות ובר מצווה נבחר צבעים סולידיים ומכובדים כמו : בורדו, סגול, אפור או ירוק, ונשים לב שסגנון עיצוב המפה יהיה חלק או עם עיטור אחד מכובד, לעומת זאת באירוע קליל כמו יום הולדת, מסיבת סיום וכו' נבחר מפות צבעוניות מקושקשות שיתנו השראה עליזה וילדותית.

על מנת להעשיר את השולחן, ניתן להשתמש בחומרים שונים, למשל: מפת נייר יחד עם מפת אורגנזה ועוד שילובים מתוך מגוון המפות המוצעות, אך חשוב לא לערבב יותר מדי סוגים וצבעים, איכויות שונות של חומרים וכד' שאז המראה העמוס יוצר בלאגן בעין ואינו מתקבל טוב.

ראנרים:

שימוש בראנר מעוצב אשר עלותו אינה גבוהה הופך את השולחן למרשים במיוחד ומוסיף לו סגנון וסטייל. החומרים שהראנר מיוצר מהם יכולים להיות: תחרות שונות, שקופות ורכות, קטיפה, רשת ועוד.

לרוב כאשר יש שולחן גדול אנו נאלצים לחבר שתי מפות, מומלץ לשים מעל החיבור ראנר, ולהעלים את מיקום החיבור.

מפיות:

ניקח מפית בצבע תואם למפות ולראנר שבחרנו, יש לשים לב כי אם המפה והראנר היו מעוטרים, שהמפית תהיה בעיצוב חלק יותר, ולהיפך, אם הבסיס של המפות נבחר בקו חלק, ניקח מפיות מעוטרות.

ניתן להשתמש באותו שולחן אירוח בשני סוגי מפיות: גם במעוטרות וגם במפיות חלקות אשר תואמות בצבען למפה ולראנר. הדבר מוסיף ונותן לשלוחן מראה מרשים ומושקע.

ניתן להניח את המפיות בצורות שונות בהתאם למראה הכללי של השולחן.

אירוח מוצלח!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.