בספרא חגגו עם סופר דרינק (תמונות)

בשבועות האחרונים קבוצת משקיעים מדרום אמריקה רכשה את פעילות החברה חלפה סכנת הפיטורין שרחיפה מעל ראשי העובדים, בספרא חגגו – תמונות

 

"החלטת המשקיעים מדרום אמריקה לרכוש את פעילות חברת המשקאות 'סופר דרינק' במסגרת הקפאת הליכים בבית המשפט המחוזי בירושלים, הינו דבר מבורך", ציינו סגני ראש העיר וחברי מועצת העיר ירושלים במעמד 'לחיים' שנערך בשבוע האחרון בעיריית ירושלים יחד עם נציגי המשקיעים ונציגי עובדי המפעל. במעמד השתתפו: מ"מ ראש העיר  יוסף דייטש, סגן ראש עיריית ירושלים הרב ישראל קלרמן, יו"ר סיעת 'יהדות התורה' יעקב הלפרין, חבר המועצה וחבר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה מיכאל מלכיאלי, הנאמן מטעם בית המשפט עו"ד קובי אמסטר ונציגי הרוכשים.

מ"מ ראש העיר יוסף דייטש בירך על המוגמר: "בשמי ובשם חברי מועצת העיר אנחנו מברכים את המשקיעים על רכישת המפעל ירושלמי- הממוקם באזור התעשייה בעטרות בצפון ירושלים, ומועסקים בו כ- 50 עובדים. לפני מספר חודשים כאשר סכנת פיטורין ריחפה מעל ראשי העובדים, קיבלנו פניות רבות מצד הנהלת המפעל וועד העובדים לעזור בנידון, ואני שמח שהגענו לרגע זה שישנם רוכשים חדשים".

סגן ראש העיר ישראל קלרמן הוסיף:"זאת בשורה גדולה שחמישים עובדים המתגוררים בעיר ירושלים וסביב לה ימשיכו בעבודה הרגילה במפעל, ויוכלו להמשיך לפרנס את משפחתם בכבוד, מבלי להיטלטל ולחפש עבודה חדשה. אנו נפעל לסייע למפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו".

מר אילן רוזנטל נציג המשקיעים מדרום אמריקה סיפר על הרוכשים להם ישנו ניסיון רב בהפעלת מפעלים יצרניים בעולם ויש להם השקעות נוספות בארץ בתחומים שונים, ובודקים במקביל השקעות נוספות בישראל. רוזנטל ציין כי בכוונת המשקיעים לפעול בשיתוף פעולה פורה עם עשרות העובדים המסורים על מנת להגדיל את היקף הפעילות של החברה בעשרות מונים, תוך כדי שדרוג איכות המשקאות והצבתם בשורה אחת עם המשקאות המובילים בשוק, כל זאת במחירים השווים לכל נפש.

עו"ד קובי אמסטר שמונה לכונס נכסים מטעם בית המשפט לחברה סיפר על האתגר שעמד לנגד עיניו כל העת – לדאוג להמשך העבודה כסדרה במפעל, ואכן המפעל עבד כל העת, גם כאשר סכנת סגירה ריחפה. אני מאמין כי החזון של הקבוצה הינו להבריא את פעילות חברת סופר דרינק ולהחזירה למסלול צמיחה ורווחיות ולהפוך אותה לשחקן משמעותי ומוביל בענף המשקאות בישראל, וזאת בשיתוף פעולה עם עובדי החברה שהינם חלק אינטגרלי ממנוע הצמיחה.

עובדי חברת 'סופר דרינק' בירכו את הרוכשים, וציינו כי יפעלו יחד עם קבוצת המשקיעים לעלות את המפעל על דרך המלך תוך כדי שדרוג המשקאות והגדלת היקף הפעילות בצורה דרסטית" ציינו נציגי העובדים.
20150504_143534

20150504_144103

IMG-20150504-WA0085

20150504_142750 (1)

20150504_143530

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המשקאות הטובים והזולים בעוךם
  הקולה דיאט שלהם הטוב בעולם
  עלו והצליחו.

  יויו |
  הגב
 2. וגם אני מאוד שמח שנוכל להמשיך לשתות משקעות טעימים וזולים… אין כמו המשקה בטעם אשכולית אדומה שלהם…! אנא, המשיכו במדיניות שהייתה, בלי פרסומת וכך לא להעלות מחירים.

  יעקב |
  הגב
 3. למה הבקבוקים של סופר דרינק נותרו סגורים ולא נפתחו לכבוד המאורע

  מוזר |
  הגב