בעוד ש"ס כורתת אתו ברית – נחשף מחדש קטע וידאו של המר"ן: "ליברמן זה שטן"

בעוד אנשיו של דרעי מציגים מצג כביכול משה ליאון הוא מועמד שנתמך על ידי הציבור החרדי, והברית עם אביגדור ליברמן היא חזקה מאד, היה מי שמצא את קטע הוידאו בו מרן הגר"ע יוסף זצ"ל מדבר ברורות על ליברמן ומפלגתו, שעתה דרעי ואנשיו כרתו איתם ברית – להכתיר את ליאון בירושלים.
כזכור, לפני הבחירות הקודמות לכנסת ישראל, כינה מרן הגר"ע יוסף את ליברמן כ"שטן". כעת בש"ס מבקשים לכרות ברית עם "השטן".
בוידאו הבא תוכלו לראות את דבריו של מרן על ליברמן ומפלגתו, שהם – לדבריו – "מפלגה שרוצה להביא בשר חזיר וכל מיני איסורים".
כל מי שתומך בהם", המשיך מרן, "ומצביע עבורם גדול עוונו מנשוא, וכאילו הוא בעצמו עשה את החזיר".
בהמשך הוסיף: "אין כפרה למי שמצביע ליברמן".

ועם האיש הזה כורתים בש"ס ברית, כאשר את מועמדו, משה ליאון, יצרפו הלילה לשידור הלווין של השיעור השבועי.

צילום תמונה: פלאש 90

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לתמוך בקב"ה הנה המשיח כבר בפתח ואנחנו כולנו צריכים לשוב בתשובה, לשם יתברך שמו, ולא עת לישון. אך ורק – ותשובה ותפלה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה. נא לשפר הצניעות !!!.

  המביט לארץ ותרעד – השם מרעיד את הארץ כדי שאנחנו נתעורר בתשובה מהר. בארבעת ימים האחרונים הורגשו שלושה רעידות אדמה בצפון. כנראה שהקב”ה כועס ובוכה על עמ”י ועל ההתנהגות שלהם, ועל הצניעות שלנו שצריך שיפור גדול!!! הוא מרעיד את הארץ כדי שtbjbu נתעורר בתשובה שלמה מהר מהר מהר.

  בקיצור – רק תשובה וה' יחוס עלינו. וכן אומר לנו דוד המלך ע"ה (עליו השלום והברכה ) והוא (השם) רחום יכפר עוון ולא ישחית, וְהִרבה להשיב אפו ולא יעיר כל חמתו (תהילים,מזמור ע"ח,פסוק ל"ח).

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לראשונה נכנסתי לאתר, וכנראה גם האחרונה…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. את מי מעניין מה אמר מרן הרב זצ"ל העניין מה חושב מרן הרב אריה דרעי

  שלום זגורי |
  הגב
  • פושע נאלח, לא מתבייש עוד לענות כזו תגובה אחרי שהעלו לך את הג'ננה.

   הפושעים האלה מקוקר מונעים מאינטרסים או אישיים או כספיים להביא כמה שיותר כותרות וכתבות נגד נציגם של גדולי הדור מרנן מועצת גדולי התורה, ומי שמרן זצוק"ל הושיב על כס הנהגתו הפוליטית של תנועת ש"ס, ומהרהרים בדבר ת"ח מרן פוסה"ד זצוק"ל ללא שום בושה.

   זה מזכיר לי את המזרוחניקעס מהבית של גויים שעושים צחוק מהרב שבזמן מובראק כתה להחזיר שטחים ובזמן ההתנתקות כתב נגד, פה אתם מסתתרים מאחורי גבו של נציגם ושליחם הנאמן של מר"ן זצוק"ל ומועצת חכמי התורה שמרן זצ"ל בכבודו ובעצמו הקים בעשר אצבעותיו ודם לבבו ביזע ובעבודה קשה ומפרכת ושאל את דעתם בכל צעד ושעל ויחד עמם החליט את החלטותיו בענייני הדור והזמן, מרן זצוק"ל הוא זה שכתה ואמר לבחור במשה ליאון ופה אתם מנסים לעשות צחוק ממנו כאילו הוא זה שאמר פעם שאסור?? חוצפנים!!!

   וכנראה גם בורים ועמי ארצות שכמותכם לא יודעים כלום מהחיים שלכם!! האם למדתם פעם על מושג כזה הפה (הקדוש) שאסר הוא הפה (הקדוש-בעניינינו-) שהתיר????

   אייזיק |
   הגב