בעזה מאיימים: "נחדש את הירי נגד ישראל"

לקראת הסלמה? לאחר שצה"ל ירה למוות ב- 4 מחבלים בהפגנות שנערכו על גבול הרצועה, ראש הלשכה המדינית של חמאס איסמעיל הנייה איים היום (שבת) כי הפלגים מוכנים לתגובה על ארבעת ההרוגים

לאחר שצה"ל ירה למוות ב- 4 מחבלים בהפגנות שנערכו על גבול הרצועה, ראש הלשכה המדינית של חמאס איסמעיל הנייה איים היום (שבת) כי הפלגים מוכנים לתגובה על ארבעת ההרוגים שהפגינו בסוף השבוע על הגדר.

בכיר בג'יהאד האסלאמי ברצועה איים לחדש את הירי אם יפלו הרוגים נוספים, וציין שהתגובה תהיה "מידית ומהירה" והיא תכלול "הפתעות לישראל". במקביל, משלחת של חמאס נפגשה היום עם יו"ר הפרלמנט האירני ובכך היא מנסה לחזק את האחיזה שלה עם ציר ההתנגדות אירן-לבנון

אבו מאזן תקף הערב את ראש הממשלה בנימין נתניהו, בשל העברות הכספים לחמאס, בנאום שנשא במוקטעה שברמאללה, "נתניהו לוקח כסף ומעביר אותו באופן אישי לחמאס כדי שיבצע פעולות בגדה, ואנחנו משלמים את המחיר". בכך התכוון אבו מאזן לפעילות הביטחונית שמקיים הצבא בערים הפלסטיניות כחלק מהמצוד שמנהל צה"ל אחר חוליות המחבלים הקשורות לחמאס.

בנאומו הגן אבו מאזן על חמאס באופן מפתיע ואמר כי הוא לא יסכים שיאשימו את חמאס כארגון טרור. "למרות הכל הם חלק מהעם הפלסטיני" .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מוצש"ק כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות.

    מוצש"ק כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות.

    חרדיםמפגינים וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות. |
    הגב