בעיטה מספרא: כך התבאסו העיתונאים החרדים • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': התפתחות בפרשה החדשה, הסיפור החם במגזר, התאוריה של העיתונאי, הקליפ החדש של הזמר הותיק, ופינת הממריאים: מי חגג באוקראינה? ומי בילה בתאילנד

ראש עיריית ירושלים משה ליאון אכזב השבוע כמה בכירים חרדים שציפו למינוי בכוורת הקרובה שלו בספרא. ועל כך נאמר בפרשה הבאה: ויקם מלך חדש שלא ידע..

והנה כאן בתמונה: משה ליאון, ראש העיר ממתין כאחד האדם בשדה התעופה בארה"ב, הליצנים בטוויטר כבר התבדחו על השלל הרב שמצאו אנשי המכס בתרמילים של ראש העיר הטרי.

חבר המועצה משס אברהם בצלאל נצפה השבוע נוסע כאחד האדם באוטובוס, בצלאל שמצפה למינויו לסגן שני, כנראה יקבל את מבוקשו.

אחרי שקיבל על הראש, (טלפונים, איומים ועוד), בקליינע כאן לספר לכם על התפתחות נוספת בפרשת חבר המועצה המפורסם, אז מתברר כי לא מדובר רק בחבר המועצה אלא בכמה חברי מועצה שהיו שותפים לכאורה בקנוניה. החוקרים ממשיכים לאגור מידע, וגם הכתב מהמחלקה הראשונה שליבו במזרח.

הסיפור החם בציבור החרדי: מסמכים ובהם בדיקות DNA שנפוצו לאחרונה בין ברנז'אים חרדים מסעירים את הברנז'ה. בקליינע מנוע מלכתוב אפילו פרט אחד נוסף.

באיחור מה אלי ישי גילה את נפלאות הוואטספ ואפילו החל להעלות סטוריז, ישי הדגיש כי הוא הזדקק לווטסאפ בעת שהותו בחו"ל, אך מיד עם נחיתתו הודיע על התנתקותו.

הנוסעים בתחבורה הציבורית במודיעין עילית שזכו לראות את העיתונאי יצחק פלדמן נוסע כאחד האדם באוטובוסים, יצטרכו כנראה להיפרד מאושיית הטוויטר. פלדמן ישוב בקרוב להניע את רכבו לאחר מבול קנסות שאילצו אותו לעבור תאוריה. בקליינע חושף כמה תשבות שגויות היו לפלדמן – 0.

אושיית הרשת שוקי סלומון עזר לידידו המפיק מיכאל כפלין לנהוג למשך מספר דקות במרצדס ששכרו באירופה. זה נגמר בחלק קדמי שבור לחלוטין. אפילו חברת ההשכרה היתה בהלם.

משלחת של כ-20 חוקרי תקשורת ואנשי אקדמיה מובילים מאוניברסיטאות בארה"ב – ביקרו הבוקר בדסק האתר 'בחדרי חרדים' בבני ברק, ונחשפו מקרוב לפעילותה של התקשורת החרדית.

 

פינת הממריאים:

הצלם שלומי כהן יצא ביום ראשון לחופשה קסומה בתאילנד יחד עם קבוצה של חברים. הצלם שלא מפסיק להוציא לנו ת'עיינים בסטורי התפנק במחלקה ראשונה (מעניין מי דאג) של אל על, ונהנה מבריזה מושלמת בחופים האקזוטים. בתפריט: אופנוע ים, באנגי' ועוד.


והשבוע, לאחר שנים שלא יצא לחו"ל, משה שלזינגר מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי, טס לאוקראינה יחד עם נחמן ניימן, חבר מועצת העיר מודיעין עילית ומתאם קשרי הקהילה של מכבי. למסע תפילות על החולים ולשפוך שיח, באומן אצל רבי נחמן ותלמידו רבי נתן זי"ע, ביום היארצייט שלו.

את הצום הם הם שברו לא פחות ולא יותר בבית חב"ד בוינציה אצל השליח המקומי הר"ר גולשמיד. משם המשיכו למקום קבורתו של, סינגורן של ישראל רבי לוי יצחק מברדיצ'וב לשפוך שיח לטובת החולים.בדרך חזרה מציונו של הבעל שם טוב זי"ע לארץ הוזמנו החברים ע"י ר' אברמי דייטש מזיטומיר לארוחה לאגור כח להמשך מסע התפילות, וכמובן שערכו סיור על הנהר המפורסם, ואפילו העזו לטבול במקום.

 

נשאר באוקראינה: ח"כ מיכאל מלכיאלי ועוזרו עקיבא חופי, רבה הראשי של אוקראינה הרב משה אסמן, סעדו במסעדה יחד עם העיתונאי ארי קלמן ווהעסקן החב"די, לוי אדרעי.

כל תעשיית הברנז'ה הגיעה בשני להשקת הסרט החדש "גאולה" שנערך בקניון לב תל אביב הממוקם בטבורו של רחוב דיזנגוף בתל אביב. בהשקה השתתפו: קובי אריאלי, ישראל כהן, אלי ביתאן, איציק אוחנה, אלי שלזינגר, יענקי פרבר, מנחם קולדצקי, שיפי חריטן, יחיאל גלאי וחזקי שכטר.

כהן ואוחנה (הצמד החדש)ישבו בשורה השנייה בצד שמאל  וצפו (כך זה נראה)בסרט אחר, אולי יותר מעניין, הטוויטר כמובן. כהן הפציץ ציוץ ציוץ אחר ציוץ, וסקר אחר הבשורות החדשות שהגיעו מהרשת. ועל כך באייטמים הבאים:

למצוא חנייה בלב דיזנגוף זה חתיכת סרט. הניצב החרדי הידוע שמככב בסרטים ובסדרות על הציבור החרדי הזמין את כל בני משפחתו להקרנה המדוברת לעיל, כאן בתמונה הם נראים בהרכב מלא – בחנייה.

באותה שעה, כל דגל התורה עלו לירושלים להשתתף בבר מצווה לבנו של שמוליק מילר (מהישיבה לנושרים.) בתמונה כאן תוכלו לקראות את שימען ברייטקופף בסוד שיח עם יענקי קנייבסקי ואורי מקלב. על מה שוחחו? לא באמת חסר …

באותה שעה, הכתב לענייני חרדים של עיתון 'הארץ' אהרן רבינוביץ (32)התארס בשעה טובה ומוצלחת. הכלה המהוללה היא שרי רחימי, עובדת בכירה בועדת הכספים של הכנסת, ובעלת תואר שני באוניברסיטת בר אילן. ביום חמישי, הגיעו הזוג הטרי לכנסת, ונעמדו לתמונה יחד עם יו"ר ועדת הכספים

בבר מצוה אצל יהושע וקסברגר שהתקיימה באולמי "אחוזת וגשל" נצפו חיים חרל"פ והרב יעקב גלויברמן בסלפי עם האחים יהושע ויואל וקסברגר "המלכותיים.

מוזיקה

במופע של יעקב שוואקי השבוע במרסיי, צבי עמר, הבעלים של 'קול ברמה', נצפה מחליף עם שוואקי חוויות מבית מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

הזמר מיכאל שטרייכר שכבר הרבה זמן לא שמענו אודותיו צילם השבוע קליפ בנמל תל אביב.

יואלי דיקמן תפס זמן לטייל לקראת המופע של האקס ויצא לטייל עם שלומי רבינוביץ מארגון אחים לנצח ועם חברים נוספים…

הזמר בני פרידמן בדרך למאסטר שף?

כאן  תגלו את יעקב שוואקי בחתיכת הגבהה

מקהלת יחד הופיעה בשבת האחרונה במלון אריסטוקרט. במוצאי שבת מנהל המקהלה מוטי זילברברג התרגש לבצע סלפי היסטורי עם הרב פרלשטיין שנחשף לראשונה כאביו של העיתונאי רפי פרלשטיין

הנגיד יקי רייסנר חגג בשבוע שעבר שבת בר מצוה לבנו בהפקת ענק.

המוזקאי בני לאופר ניצל ערב פנוי לנסיעה לציון הרשב"י במירון, ועל הדרך, שוחח עם המאקאווא רבה במשך דקות ארוכות.

המיקום, אושר עד, השעה: 12 בלילה, האנשים: מנדי גרופי ויוסי מימון

המלחין יוסי גרין בקומזיץ מיוחד השבוע בקראון הייטס

במוצאי צום עשרה בטבת נצפו בציונו של הרשב"י במירון הזמר משה קליין ואיש היח"צ נתי בדש משוחחים על הא ועל דא.

מי יודע? אולי אלבום חדש בדרך?!

ברכת מזל טוב לאליהו גולדמן ממקורבי מרן הגר"ד לנדו לרגל אירוסיו

את עקיבא(קיווע) וייס פגשנו בליל שישי בטושלנטייה בשכונת רמות בירושלים.


לסיום: קבלו את עמי (מימון)מוקיר שבת

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תעשו שיעורי בית בצורה יותר טובה

  העיר באוקראינה נקראת ויניצה ושליח הרבי/חב"ד שם הוא הרב הורביץ שי', מהמשפחה המזמרת הירושלמית הנודעת.

  טודרוס נעוולער |
  הגב
 2. מוצש"ק: כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים עכשיו וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות.מוצש"ק: כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים עכשיו וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות.מוצש"ק: כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים עכשיו וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות.

  מוצש"ק: כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים עכשיו וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות. מוצש"ק: כמה מאות חרדים קיצוניים מפגינים עכשיו וחוסמים את כיכר השבת בירושלים במחאה על גיוס בנות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב