בעלה של החרדית שנפטרה: "חשבנו שתיקח אקמול וזה יעבור"

בעלה של החולה החרדית מנתיבות שנפטרה אמר בראיון לחדשות 2: "היינו בטוחים שזו סתם שפעת והיא תעבור, חשבנו היא תקח אקמול וזה יעבור". הוא קרא לציבור: "לכו להתחסן" { שפעת החזירים}

שפעת החזירים מעוררת דאגה רבה בבתי החולים: בימים האחרונים אושפזו 14 חולים עם סיבוכים של שפעת החזירים. אחת מהן, אישה חרדית מנתיבות בת 52 נפטרה ו-9 עדיין במצב קשה.

האישה שנפטרה שלשום בבית החולים 'בילינסון' משפעת חזירים – היא הגברת חיה אסתר אריה ע"ה אשר מתגוררת בקהילה החרדית בנתיבות, היא אחותו של שדר 'קול ברמה' איציק מצרפי.

בעלה של  החרדית שנפטרה אמר בראיון לחדשות 2: "היינו בטוחים שזו סתם שפעת והיא תעבור, חשבנו היא תקח אקמול וזה יחלוף". הוא קרא לציבור: "לכו להתחסן"

 צפו בוידיאו באדיבות רשת

הלוויתה של חיה אסתר אריה שנפטרה משפעת החזירים יצאה אתמול  מביתה ברחוב שלום בונייך 1 נתיבות בשעה 14:00 אל בית העלמין בעיר.

במשרד הבריאות מאשרים כי מדובר בהתפרצות חדשה של הנגיף וקוראים לציבור ללכת להתחסן.

יצוין כי אף אחת מהנשים שנדבקו בנגיף לא חוסנה.

כאמור, שלוש נשים אובחנו כחולות בשפעת מסוג H1N1 וטופלו בהתאם. אחת מהן היא צעירה בת 25 שנמצאת במצב קשה. היא נזקקה להנשמה ומאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ פנימי.

אישה נוספת בת 57 מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ פנימי בבית החולים בדרום עם גורמי סיכון, והיא מונשמת במצב קשה. עוד שתי נשים מירושלים מאושפזות בבית חולים בעיר ומונשמות כתוצאה משפעת החזירים.

בשנים האחרונות אירעו מספר התפרצויות של המחלה – שעלולה לגרום לסיבוכים קשים ואף למוות – ובשל כך ייבא משרד הבריאות חיסונים מיוחדים המונעים את המחלה. עתה קוראים במשרד למי שטרם עשה זאת – ללכת ולהתחסן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.