בעלזא וויז'ניץ בקרב בלימה נגד האינטרנט: "מחזיקים פצצה רוחנית"

מחריף המאבק החרדי נגד האינטרנט ופגעי הטכנולוגיה: אמש נערכו כינוסים חסידויות הגדולות ויז'ניץ ובעלזא לנשים ולגברים בעקבות התפשטות התופעה: "מי שמחזיק אינטרנט או סמארטפון לא כשר אין לו מקום בחסידות. "אני מדבר בשם מאות משפחות כאובות, אני מכריז מי לה' אלי", קרא האדמו"ר"

מחריף המאבק החרדי נגד האינטרנט ופגעי הטכנולוגיה: אמש נערכו כינוסים חסידויות הגדולות ויז'ניץ ובעלזא לנשים ולגברים בעקבות התפשטות התופעה. "מדי יום ביומו נופלים בחורי ישראל שדודים במגפת האינטרנט הנוראה אשר רבים חללים הפילה ועצומים כל הרוגיה ה' ישמור. איך נוכל לומר ידינו לא שפכו את הדם הזה, באם לא נתלכד תכף ומייד לפעול בכל האמצעים שבידינו לביעור התועבה ועצירת המגיפה", פורסם.

במהלך הכינוס בחסידות ויז'ניץ הכריז האדמו"ר כי מי שמחזיק אינטרנט או סמארטפון לא כשר אין לו מקום בחסידות. "אני מדבר בשם מאות משפחות כאובות, אני מכריז מי לה' אלי", קרא האדמו"ר.

"מי שיש לו קשר לדברים הללו, אפילו שאין לו בבית ורק בעבודה, שיידע שאין לו שום קשר אלינו, הוא לא יהיה במוסדות שלנו". לדבריו, מי "שמחזיק את המכשירים, מחזיק בידו פצצה רוחנית".

האדמו"ר אמר בדבריו: "כל מה שאינו כשר, הרי הוא טריפה. לא דווקא מכשיר האייפון. משפחות מתפרקות וחורבנות איומים מגיעים כתוצאה ‏מהוואטסאפ והטלגרם זה קטסטרופה אני שומע שיש קבוצות של 100 אנשים ויותר ופעמים שיש שם לשון הרע ורכילות".

בכינוס לאלפי נשות חסידות בעלזא אמר האדמו"ר: "ועל כולם, לא להכניס לבתים מכשירים שאינם כשרים ולא להיכנס לבתים שיש אותם. לשמור על הילדים הקטנים והגדולים לא להיכנס לבתים של השכנים או לקרובים שיש להם. כמו מחשבים, סמארטפון ואינטרנט וכדומה, כל הדברים האלו הצד השווה שבהן שדרכן להזיק ושמירתם עליך",

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.