בעל האופנוע חשף: "הוכמן ביקש ממני להצטלם לסרטון קומי"

נהג האופנוע החרדי שהשתתף בסרטון המבוים,מודה בראיון לגלי צה"ל כי הסרטון של גיא הוכמן מבוים, וכי הוכמן הטעה אותו כאשר"ביקש ממנו להצטלם לסרטון קומי". האזינו.

סערת ביום הסרטון בלב בני ברק מעוררת גלים: נהג האופנוע החרדי שהשתתף בסרטון המבוים,מודה בראיון לגלי צה"ל כי הסרטון של גיא הוכמן מבוים, וכי הוכמן הטעה אותו כאשר"ביקש ממנו להצטלם לסרטון קומי".
"לא חשבתי שמדבור בסרטון אמיתי אחרת הייתי חושב שזה חילול השם, התקשרתי לגיא הוכמן שהתנצל", הוא סיפר בראיון לגלי צה"ל .

בראיון לדוד חכם ברשת מורשת אמר הצלם, " גיא הוכמן עצר אותנו ואמר לנו בואו נעשה קטע. הוא הלך שם עם הדגל, עם המסריטים שלו, והוא אמר לנו 'בואו נעשה קטע בהסרטה'".

בעל האופנוע המשיך וסיפר,"אנחנו חשבנו שכמו שיש לו הרבה קטעים שהוא מעלה לפייסבוק, או קטעים שהוא מפיץ בוואטסאפ זה עוד קטע סאטירי שהוא הולך לעשות, ואמרנו לעצמנו בוא נזרום עם זה"..

רוכב האופנוע מגולל על השלב שבו ביקש ממנו הוכמן לבצע את הקטע, "תכננו בדיוק מאיפה הוא יבוא, מאיפה אנחנו נגיע. עשינו את זה פעם אחת, עוד לא שברנו את הדגל, זה לא יצא הכי טוב. חזרנו אחורה, אז עשינו את זה שוב ושברתי את הדגל".

לרגל יום העצמאות החליטו גיא הוכמן ואורי שצ'יגובסקי לביים פרובוקציה בלב בני ברק. כתבי רשת יצאו לבני ברק לבדוק כיצד יגיבו תושבי העיר החרדית לאדם שמסתובב בעיר עם דגל הלאום של ישראל לקראת יום העצמאות.

בכתבה ברשת טענו הצמד "שלא התגרו" בתושבי העיר וכי הם נאלצו לצאת מהעיר "מחשש אמיתי לחייהם", כך לטענתם.

צמד הכתבים ביימו את קריעת דגל ישראל, בעוד ברשת טענו הכתבים כי "נאלצו לברוח מחשש אמיתי לחייהם".

הסרטון הופץ בפייסבוק של "רשת" וזכה לחשיפה ויראלית של מאות אלפי גולשים. את אש השנאה והתיעוב כלפי הציבור החרדי מיותר לפרט.

היי, אני צביקה גרוניך ונמאס לי שמשקרים לכם שאני שונא את המדינה, נמאס לי שאומרים לכם שאני לא מתרגש מדגל ישראל ונמאס לי שאומרים לכם שאני שונא חיילי צהל ואתם יודע מה? נמאס לי שמשקרים לכם. כלומר, שמביימים פרובוקציות שלא היו ולא נבראו.הנה לכם דוגמה אחת. מטרידה ומכעיסה.

‎Posted by ‎צביקה גרוניך‎ on‎ שישי 28 אפריל 2017

לאחר הסערה שהתחוללה ברשתות החברתיות, אתר 'רשת' נאלץ להסיר את הסרטון ולהוציא הבהרה : "לצערנו הסרטון שפורסם אינו מפוברק, אולם לאור פגיעה אפשרית ברגשות הציבור ולאור התגובות שהתקבלו,החלטנו להסיר את הסרטון לאלתר"..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.