בעל המלון הוריש לעובדים צ'ק שמן (וידאו)

לכזאת בשורה עובדי מלון "המלך שלמה" שבירושלים לא ציפו: הבעלים של בית המלון נפטר והוריש לעובדים במלון את ירושת המיליונים שלו. צפו. { ירושת המיליונים}

לכזאת בשורה עובדי מלון "המלך שלמה" שבירושלים לא ציפו: הבעלים של בית המלון נפטר והוריש לעובדים במלון את ירושת המיליונים שלו.

בעל בית המלון, ז'ילברט לוזון,  כתב בצוואת המיליונים: כי מי שייהנו מהכסף הם מי שעובדים במלון לפחות חמש שנים – על כל שנה הם יקבלו 1,000 דולר, כך שמי שעובד חמש שנים יקבל 5,000 דולר –  כמעט 20 אלף שקלים.

"הוא הוציא יותר מ-2 מיליון דולר", מספר עובד במלון לחדשות 2, שזכה בירושה "יש אנשים ששוטפים שם כלים וכבר עובדים 20 שנה, ומקבלים פתאום 20 אלף דולר. כולם התלהבו, כאילו זכו בלוטו". עובד אחר מספר שבמלון יש הרבה עובדים ותיקים, שעובדים כבר שנים ארוכות במקום – וכולם זכו להמחאה נדיבה.

לוזון הוא גם הבעלים של מלון "המלך שלמה" בטבריה, וגם שם העובדים קיבלו את הבשורה המפתיעה. : "את יודעת מה דבר כזה עושה בשאר בתי המלון? זה יכול לקומם את כל בתי המלון עכשיו דבר כזה. כולם יתרגשו, כולם ירצו".

איצ'ה וולפוס, בעל דוכן להחלפת כספים בירושלים נהנה אף הוא מהירושה. "בימים האחרונים הגיעו אליי כמה לקוחות עם צ'קים אמריקנים שהם קיבלו, לטענתם, מהמעסיק שלהם", הוא מספר. "על כל הצ'קים יש את אותו שם והסכומים הם סכומים גבוהים. עד עכשיו זה מסתכם בכמה עשרות אלפי דולרים, אבל יש אנשים שממתינים וזה יכול להגיע גם למאות אלפים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.