בעל הצימר לרבי: "התפעלנו מהחסידים"

קידוש ה': בעל הצימר המפורסם ממירון הפנה מכתב לאדמו"ר מסקווירא לאחר שהותו עם אלפי חסידיו ביישוב: "כולנו מלאים התפעלות ותשבחות מהתנהלותכם בעת שהותכם במושבינו בשבת זו". המכתב המלא {קידוש ה'}

קידוש ה': אלפי חסידי סקווירא שהו בשבת האחרונה (פרשת בא) במושב מירון יחד עם רבם האדמו"ר מסקווירא במסגרת מסעו ההיסטורי לישראל, חסידים רבים צרכו את שירותי הצימרים במירון, אך מתברר כי הותירו רושם חיובי על המקומיים בעלי הצימרים.

בעלי צימר 'שזיפרון' מבעלי הצימרים הוותיקים ביישוב המתגוררים בפתחו של היישוב אירחו אף הם כמה מחסידי סקווירא בצימרים שברשותם, בעלי הצימר התרגשו מהתנהלות החסידים והפנו מכתב מיוחד לאדמו"ר מסקווירא.

20160120091833

במכתבו כתב: "כבוד הרבי מסקווירא שליט"א שלום וברכה אני תושב מירון מזה 59 שנים זכינו אני וכל תושבי מירון לארח הרבה חצרות חסידים במושבינו ברצוני לציין שבמשך כל השנים הללו לא זכינו לארח קהילה כל כך גדולה ומיוחדת כחצר חסידות סקווירא".

במכתב הוא מוסיף: "כולנו מלאים התפעלות ותשבחות מהתנהלותכם בעת שהותכם במושבינו בשבת זו, דרכי הנועם של החסידים, האדיבות, הדרך ארץ והכבוד שנהגו בנו המארחים הותיר בנו חותם רב. אני מאחל בשמי ובשם כל החברים במירון שתמשיכו בדרכם הנעלה ותזכו להרבות תורה ולהאדירה. צבי שטרק – מירון".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קידוש השם שאין כדוגמתו!
  אגב: אני חסידה שגרה בירושלים, והשכנה שלי, ליטאית, לא הרפה מלהציק לי כל השנים אודות חסידות וחסידים. לאחר השבת של חסידי סקווירא בירושלים היא התבטאה באזני: "מעולם לא ידעתי שחסידות היא כל כך יפה!"…
  תודה לכם חסידי סקווירא שהרמתם את קרננו למעלה!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מעניין: יש לי דודה שגרה כבר במירון ששים וששה שנים. היא התקשרה אלי מוצאי שבת ואמרה לי: "מה אני אגיד לך? אני גרה כבר במירון הרבה זמן, אבל מעולם לא ראיתי ציבור שהוא כה מסודר, נקי ועדין".
   לא חשבתי לפרסם, אבל אם אני רואה את הכתבה, אני מוסיף את האימרה הזאת. הם באמת קידשו שם שמים שם. אשריהם.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב