בעל עסק התפרץ לעבר דרעי: איך נמשיך לעבוד?(וידאו)

מפגש מתוח בין שר הכלכלה אריה דרעי לבין בעלי העסקים שנמצאים על תוואי הרכבת הקלה בתל אביב, התפרץ אחד מהם לדבריו והטיח בו: "אני ועוד מאות עסקים לא יכולים להמשיך לעבוד". צפו

מפגש מתוח בין שר הכלכלה אריה דרעי לבין בעלי העסקים שנמצאים על תוואי הרכבת הקלה בתל אביב, במהלך המפגש  התפרץ אחד מהם לדבריו והטיח בו דברים קשים.

(וידיאו באדיבות רשת)

שר הכלכלה אריה דרעי נפגש אתמול (ראשון) לראשונה עם נציגי הסוחרים שעסקיהם סמוכים לתוואי הרכבת הקלה בתל אביב. במהלך הפגישה התפרץ אחד מבעלי העסקים והטיח בשר האשמות: "איך אני יכול להמשיך לעבוד?"

סולי מחדד, בעל סוכנות להתקנת "איתוראן" שנמצאת סמוך לגשר מעריב, הציג בפני דרעי מסמכים על בית העסק שלו,קם ממקומו וטען בלהט: "איך אני יכול לעבוד, איך אני יכול להחזיר את החובות? אני ועוד מאות עסקים לא יכולים להמשיך לעבוד".

"היו עובדים במשרד הכלכלה שאמרו לי שזה לא בסמכות משרדנו והציעו שלא אכנס לעניין", אמר דרעי במהלך הפגישה. "אמרו לי שהטיפול בבעלי העסקים הוא באחריות משרד התחבורה אך החלטתי שאנשי משרדי יפעלו כדי שמאות הסוחרים יעברו את התקופה הקשה הזו בצורה הטובה ביותר שניתן".

דרעי עדכן את הסוחרים כי הקציב לפרויקט 4-5 מיליון שקלים, שבחלקם ישמשו לשעות ייעוץ חינם לכל בעלי העסקים כדי שידעו איך לצלוח את התקופה הזו.

שיר שגיא, שמנהלת את המאבק של בעלי העסקים, הודתה לדרעי אך סייגה כי מדובר "בכוסות רוח למת",והוסיפה. "זה חשוב אבל לא מספיק כדי להתחיל ולטפל בבעיה שסופה לעלות למדינה הרבה מאוד כסף, דרך השלמות הכנסה, קצבאות ודמי אבטלה לשכירים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.