השב"כ הגביר את האבטחה סביב הראשל"צ

בעקבות חשיפת "אקטואליק": השב"כ והמשטרה הגבירו את האבטחה על הראשון לציון מחשש לפגיעה בו מצד גורמי טרור

בעקבות חשיפת "אקטואליק" על כך שהחמאס סימנו את מרן הראשון לציון רבי יצחק יוסף, כמטרה. השב"כ והמשטרה הגבירו את האבטחה על הראשון לציון מחשש לפגיעה בו מצד גורמי טרור.

אתמול בשיעורו השבועי של הראשון לציון, הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א, נכחו מספר מאבטחים של השב"כ, יחד עם חברת שמירה פרטית שדאגה לאבטח את הראשון לציון. במקביל,המשטרה מתכוונת להגביר את האבטחה סביב בית הרב – כך נודע ל"אקטואליק".

לפני כשבוע חשפנו כאן כי השב"כ הזרוע הצבאית של חמאס פרסמה את תמונותיהם של הראשל”צ הגר”י יוסף, הרב ניר בן-ארצי, ח”כ גליק ומשה פייגלין כמיועדים לחיסול – כנקמה על הריגתו של אחמד ג'ראר.

בתיעוד שהגיע לידי 'אקטואליק',נראים חמושי ארגון הטרור חמאס על משאית ובה תמונת ענק של ג'ראר, שרצח לפני כחודש את הרב רזיאל שבח הי”ד וחוסל הלילה בידי כוח ימ”מ.

על שלט אחר נראות תמונותיהם של שבח ושל הרב איתמר בן-גל הי”ד שנרצח אתמול ליד אריאל, עם סימן של x על פניהם. לצידם, ניצבות תמונותיהם של – יבלחט”א, הראשון-לציון הגאון רבי יצחק יוסף, הרב ניר בן-ארצי ממושב תלמים, חבר-הכנסת יהודה גליק שכבר ניצל בעבר מניסיון חיסול וחבר-הכנסת.לשעבר משה פייגלין. רב נוסף, שתמונתו אינה ברורה דיה, הוא ככל הנראה הרב דב ליאור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.