בעקבות "אקטואליק": השרה שקד מגיבה למשבר עם גפני – צפו

לפני שבוע חשפנו באתר אקטואליק על המשבר החמור שנוצר בקואליציה סביב סירבו של גפני להעביר תקציב של כחמישים מיליון שקלים למד"א אשר ייעדו את הכסף לפעילותם ביהודה ושומרון – צפו בתגובת שקד

לפני שבוע חשפנו באתר אקטואליק על המשבר החמור שנוצר בקואליציה סביב סירבו של גפני להעביר תקציב של כחמישים מיליון שקלים למד"א אשר ייעדו את הכסף לפעילותם ביהודה ושומרון, בעקבות רצונו להסדיר תקציב גם עבור איחוד הצלה.

המשבר החריף ובימים האחרונים אף היה על סף פיצוץ בין הבית היהודי לגפני, לאחר שסמוטריץ' פנה לשרת המשפטים איילת שקד כדי שתתערב בעניין, וזו פנתה לגפני ואיימה שאם הוא לא יפתור את המשבר היום היא תפעיל סנקציות במשרדה כנגד חקיקה של יהדות התורה.

גפני נכנע ובשעות אלה הוא חותר להגיע להבנות עם האוצר בעניין ולהכין טיוטת הסכם חדשה בכל הנוגע להעברה תקציבית זו. השרה שקד התבטאה בעניין לפני זמן קצר בישיבת הסיעה השבועית.

"בצלאל עירב אותי ואני שוחחתי עם ח"כ גפני, הוא התחייב להעביר את הסכום, הוא ביקש שליצמן אמסלם ואני נשב ונראה שיש פתרונות גם לאיחוד הצלה, אמרתי לו שבצלאל כבר מתאפק עובר יותר מדי זמן ואנחנו לא נהיה מוכנים לעיכובים נוספים, הוא התחייב שהוא יעביר את זה או היום או בישיבה הבאה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.