בעקבות 'אקטואליק': טוקר מראיין את עורך השבועון החרדי שנעקץ

לאחר חשיפת אקטואליק פנה מנחם טוקר ברדיו קול חי והעלה בשידור חי את עורך העיתון אשר צוקרמן שהגיב לסיפור העוקץ. האזינו.

העיתון החרדי 'שעה טובה' נעקץ לאחרונה בסכום כסף גדול ומתמודד עם קשיים כלכליים גדולים, שהשבוע אף הובילו להפסקת הוצאתו לאור – כך נחשף השבוע ב'אקטואליק'. לאחר חשיפת אקטואליק פנה מנחם טוקר ברדיו 'קול חי' והעלה בשידור חי את עורך העיתון אשר צוקרמן שהגיב לסיפור העוקץ. האזינו.

צוקרמן הבטיח לטוקר שהעיתון הוותיק ישוב למדפים בתוך כשבועים, ואף התלוצץ עם טוקר על המספר המצומצם של מנויי השבועון.

קוראיו הקבועים של השבועון החרדי הוותיק, היוצא לאור משנת תשנ"ג, ראו בשבועות האחרונים כיצד בהדרגה לא צורף לעיתון מוסף הנשים, ונמכרו – במחיר הרגיל – יחד עם המגזין ומוסף החדשות והילדים. השבוע, הקוראים כבר לא נתקלו כלל בעיתון בחנויות – מאחר וזה הפסיק השבוע לצאת לאור.

בשיחה עם 'אקטואליק' מספר מו"ל ועורך העיתון, אשר צוקרמן: "חווינו לאחרונה עקיצה כלכלית כואבת מאד, לאחר שהחברה המפיצה את העיתונים שלנו בארה"ב ובאירופה שילמה לנו בצ'קים דחויים בסכום של 6 ספרות, ואלו חזרו לאחרונה. נגרם לנו נזק זמני בסכום של -700,000 ₪ שמונע מאיתנו להוציא את העיתון לאור".

לצד זאת, צוקרמן הוסיף כי "אני מקווה מאד שתוך חודש-חודשיים נתגבר על הבעיה הכלכלית ונוכל להמשיך להוציא את העיתון לאור".

עיתון 'שעה טובה' הוא עיתון חרדי שנחשב לימני מאד. בשנים האחרונות הוא מזוהה עם מפלגת 'יחד' של הגר"מ מאזוז ואלי ישי, ומרבה לראיין את אנשיהם.

בסקרים האחרונים של TGI הוא זוכה לחשיפה נמוכה מאד, כאשר בסקר האחרון של TGI הגיע לשפל של 1.8 אחוז חשיפה במגזר החרדי, ובכך הפך לעיתון הכי פחות נקרא במגזר החרדי (מול 21 אחוזי חשיפה ל'משפחה', למשל).

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.