בעקבות ביום הסרטון: רשת פיטרה שני עובדים (וידאו)

בעקבות הסרטון המבוים, רשת פיטרה את שני העובדים שביימו את הסרטון. { נעשה צדק }

אתר רשת וזכיינית ערוץ 2 הוכיחה הערב בגרות כאשר פיטרה שני עובדים באתר, שביימו סרטון שבא במטרה להשחיר את פני הציבור החרדי.

הנהלת האתר הודיעה הערב ליוצר הסרטון גיא הוכמן והעורך שעבד עמו אורי שצ'יגובסקי כי הם מפוטרים – כך מפרסם אתר דה- מרקר.

כך ביימה רשת את סצינת האלימות בבני ברק. כמה שניות לאחר שקרע את דגל ישראל, החרדי שפעל "באלימות" ישב לשוחח עם הבמאי שבחר להשחיר את הציבור החרדי . לא מאמינים? צפו בתיעוד.

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ ראשון 30 אפריל 2017

הוכמן נראה כשהוא מסתובב בעיר בני ברק כשבידו דגל ישראל גדול, במטרה להתסיס את הקהל הבני ברקי שהגיב באדישות. יוצרי הסרטון טענו  כי ירקו עליהם והשליכו עליהם ביצים, וכי הם הרגישו "סכנה אמיתית לחייהם".

הקטע בו נראים רוכבי האופנוע  כשהם קורעים את הדגל, הביא לתסיסה בקרב כתבי המגזר החרדי, לאחר שרוכבי האופנוע טענו כי מדובר בסרטון מבוים.

רשת הסירה מיידית את הסרטון והתנצלה על כך,  אלא שהיום חלה תפנית בעלילה, סרטון ממצלמות אבטחה של קוריץ אבטחה חיזק את טענת רוכבי האופנוע, בסרטון נראים, רוכבי האופנוע והוכמן כשהם משוחחים זה עם זה לאחר האירוע באופן שהוכיח כי האירוע היה מבוים והצדדים הכירו זה את זה ותיאמו את הצילום.

בעקבות כך, רשת ערכה בירור נוסף. ל-TheMarker נודע כי בעקבות הסרטון של קוריץ אבטחה הוחלט לפטר את שני העובדים שהיו אחראים לסרטון.

מרשת נמסר בתגובה: "רשת פועלת במלוא החומרה כדי לבדוק את הנושא ותמצה את הדין במלוא החומרה כדי שמעשים אלו לא ישנו. בין אם טעויות אנוש ובין אם טעויות אחרות הרי שכל הנוגעים בדבר מביעים חרטה ופועלים לתיקון. ביום הזיכרון ולפני יום העצמאות זה הזמן לקרב בין אדם לחברו".
[one_sixth_last]

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מצחיק מאוד לקרוא ביום יזום "טעות אנוש" כאילו נעשה בתום לב ובשוגג

    נחום |
    הגב