בעקבות האסון – משי זהב לנהגים: "אל תסמסו"

בעקבות התאונה הקטלנית בעין גדי – יוצא יהודה משי זהב בסרטון מיוחד וקורא לציבור להשמר – צפו

בעקבות התאונה הקטלנית בעין גדי – יוצא יהודה משי זהב בסרטון מיוחד וקורא לציבור להשמר – עם ישראל – תתעוררו! בואו נעזוב שניה את הבחירות בצד וניתן תשומת לב למה שבאמת חשוב, אף אסמס לא שווה 8 נפשות. גם לא אחת.

 

כזכור, תאונה חזיתית וקטלנית על כביש 90 לכיוון עין גדי במקום 8 הרוגים

שלמה לנדאו מתנדב זק״א בזירה. "מדובר בזירה קשה ומזעזעת. כשהגעתי לזירה לוחמי האש נלחמו בלהבות של אחד הרכבים שהיה מעורב בתאונה. שישה ילדים ושני מבוגרים נהרגו בתאונה הקטלנית לאחר שנלכדו בתוך הרכב ולא הצליחו לברוח. הרכב נשרף לגמרי. מתנדבי זק״א צוות דרום נמצאים בזירה כדי לטפל בגופות ובאיסוף הממצאים".
והוסיף "לצערי לפני כשבועיים טיפלנו פה בזירה קשה שמשפחה שלמה נהרגה בתאונה עם אוטובוס. מזעזע לחזור לאותו איזור לטפל בזירה שמשפחה שלמה נהרגה".

צילום: נתי שפירא

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גמ' שבת ק"ה - "אמר ר' חייא בר אבא אמר רבי יוחנן: אחד מן האחין שמת ידאגו כל האחין כולן. אחד מבני חבורה שמת - תדאג כל החבורה כולה; אמרי לה דמת גדול, ואמרי לה דמת קטן" ע"כ לשון הגמרא. יש מפרשים: מכיון שזה גורם צער לכל בני החבורה סימן שיש גם עליהם קטרוג, כי אם לא היה מגיע להם צער אז ע"י זכותם הוא לא היה מת, וכן רואים שמידת הדין שלטה בהם, ולא הגנה זכותם, א"כ אולי נגמר להם הזכויות על המשך חיותם בעוה"ז ח"ו

    גמ' שבת ק"ה – "אמר ר' חייא בר אבא אמר רבי יוחנן: אחד מן האחין שמת ידאגו כל האחין כולן. אחד מבני חבורה שמת – תדאג כל החבורה כולה; אמרי לה דמת גדול, ואמרי לה דמת קטן" ע"כ לשון הגמרא. יש מפרשים: מכיון שזה גורם צער לכל בני החבורה סימן שיש גם עליהם קטרוג, כי אם לא היה מגיע להם צער אז ע"י זכותם הוא לא היה מת, וכן רואים שמידת הדין שלטה בהם, ולא הגנה זכותם, א"כ אולי נגמר להם הזכויות על המשך חיותם בעוה"ז ח"ו ועי' במהרש"א שם. ולכן חייבים אנחנו כולנו לשוב לד' ית' שמו בלב שלם.

    ועין רמב"ם הלכות אבל פרק יג כל מי שאינו מתאבל כמו שצוו חכמים הרי זה אכזרי, אלא יפחד וידאג ויפשפש במעשיו ויחזור בתשובה, ואחד מבני חבורה שמת תדאג כל החבורה כולה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב