בעקבות המפלה בליכוד: האם פייגלין יחבור לבן-ארי?

אחרי המפלה בפריימריז, יו"ר 'מנהיגות יהודית' מחשב מסלול ממחדש. על הפרק: הישארות בליכוד, הקמת מפלגה חדשה או הצטרפות למפלגה אחרת

בסביבתו של ח"כ משה פייגלין מלקקים את הפצעים בעקבות המפלה הצורבת בפריימריז. פייגלין, כזכור, לא הצליח להיבחר למקום ריאלי ברשימה.

ביום שני מערב צפוי פייגלין לכנס את פעיליו לכינוס מיוחד במהלכו הוא יודיע להם על המשך דרכו.

אמש, חשף עמית סגל בערוץ 2 כי פייגלין שוקל להקים מפלגת ימין חדשה לקראת הבחירות.

אפשרויות נוספות העומדות בפני פייגלין הן הישארות בליכוד או פרישה זמנית מהחיים הפוליטיים.

יו"ר 'עוצמה לישראל', ד"ר מיכאל בן ארי, מנסה לפעול לצירופו של פייגלין למפלגתו. במכתב ששלח לו הבוקר כותב בן-ארי: "לידידי חה"כ משה פייגלין, זו השעה לאיחוד כוחות כדי להוביל את המחנה הלאומי. היום גם אתה מבין שהליכוד הוא לא יותר מאוסף אופורטוניסטים, שהובילו את מדינת ישראל לאסון אחרי אסון, והכל בשם 'הימין' כביכול"

מנחם בגין היה הראשון לגרוש יהודים והחרבת יישובים, הוא גם זה שהכיר ב'זכות ההגדרה העצמית של העם הפלשתיני', הגדרה שמפלגת העבודה בראשות גולדה מאיר דחתה מכל וכל. יצחק שמיר היה ראשון לקיום שיחות ארגון הטרור אש"ף בוועידת מדריד, ואת אסון 'ההתנתקות' והקמת מדינת החמאס על צווארה של ישראל, הביאו עלינו שוב אנשי ליכוד".

בהמשך כותב בן ארי: "הניסיון להשתלב מבפנים ולגרור את הליכוד אחריך, לא צלח. הגיעה העת לסלול דרך מבחוץ ולבנות הנהגה יהודית לאומית באופן ישיר, מבלי לתת הכשר למנהיג שחרט על דגלו את 'חזון שתי המדינות'. אני קורא לך לשלב ידים במרוץ לכנסת הבאה. למפלגה שתפנה אל הקהל המאוכזב ממפלגות שאומרות ימין ומבצעות את מצע השמאל.

מפלגה זו שתשלב בתוכה את הכוחות הלאומיים הנאמנים מהמגזר התורני ומהמגזר הכללי, תתן מענה לדרישה של המונים בציבור שמאסו ב'תוכניות הרגעה' , בשחרור מחבלים וברפיסות בפני האויב, והכל בשם 'הימין'.משה ידידי , הגיע הזמן לחזור הביתה !"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.