אסון במנהרה: המכונית שקעה בשלולית – הנהג מת

בתוך המנהרה: מזג האוויר הסוער בישראל גבה הבוקר את חיו של מבוגר בן 74 שרכבו הוצף במנהרה במפרץ חיפה – שם נלכד ומת מאוחר יותר בבית החולים.

מזג האוויר הסוער בישראל גבה הבוקר את חיו של מבוגר בן 74 שרכבו הוצף במנהרה במפרץ חיפה – שם נלכד ומת מאוחר יותר בבית החולים.

המבוגר הועבר לבית החולים רמב"ם שם נקבע היום (שלישי) מותו של גבר בן 74 שפונה לביה"ח בעיר.

מבדיקה ראשונית עולה כי רכבו  של המבוגר הוצף במנהרה ברחוב חלוצי התעשייה במפרץ חיפה. הוא הובהל תוך כדי החייאה לבית החולים כשחום גופו נמוך מאוד. ההחייאה נמשכה תוך ניסיון להעלות את טמפרטורת הגוף שלו, אך בסופו של דבר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו

שני סיירים מעיריית חיפה – דימה גורביץ' וקירל ינאייב – הגיעו ראשונים לזירה. הם  הבחינו ברכב תקוע בתוך שלולית המים: אחד מהם נכנס לרכב, ראה שיש שם מפתחות והבחין באדם ששוכב במושב האחורי ללא הכרה. שני הסיירים הזעיקו את מד"א ואיחוד הצלה שהגיעו למקום, ביצעו את ההחייאה ופינו אותו לבית החולים רמב"ם, שם לבסוף – נקבע מותו.

במקביל, הצפות נרשמו במספר מוקדים נוספים: בקריית ביאליק הוצף רחוב העמקים ובקריית חיים נחסם קטע מרחוב טרומן עקב הצפה. גם המעבר התת קרקעי מתחת לכביש 75 מול לב המפרץ נחסם. עוד הובילו הגשמים העזים שירדו בעיר ובסביבותיה לשיבושים בפעילות הרמזורים במספר מוקדים.

פקקי תנועה גדולים נרשמו הבוקר בכביש החוף לכיוון דרום. המשטרה דיווחה כי בשל שלולית מים על הכביש, נחסמו שני נתיבים מתוך שלושה בכביש 2.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.