בעקבות העצרת: בני ברק תחסם לתנועה

בעקבות עצרת תפילה המונית אשר תתקיים הערב בשעה 18:00 בפינת הרחובות רבי עקיבא וחזון איש, בהשתתפות כבוד הרב קנייבסקי, צפויים להגיע אלפי מתפללים למקום

בעקבות עצרת  התפילה שמארגנת יהדות התורה בלבל בני ברק, המשטרה מפרסמת את מפת החסימות בעצרת שתתקים הערב (א') בשעה 18:00 בערב ברחוב רבי עקיבא פינת חזון איש.

רבבות תושבי בני ברק צפויים להגיע הערב לעצרת המונית בראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א ברחובה של עיר, למען הרשימה התורתית המרכזית – יהדות התורה ג' ומועמדה לראשות עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין.

העצרת תחל בשעה 18:00 בערב על פני רחובות המרכזים בעיר ר' עקיבא וחזון איש. משטרת ישראל החלה בחסימות צירי התנועה, ומפנה את תנועת האוטובוסים לצירים חלופים, לשם העצרת נלקחה חברת הפקה מיוחדת המתמחה באירועים כגון אלו, וכבר בשעות אלו נפרסים רמקולים ומסכי ענק על פני הרחבות הסמוכים אשר עתידים להביא את דרב גדולי ישראל לכלל תושבי העיר.

 

אחד ממארגני ההעצרת אומר כי "מדובר באירוע היסטורי כשכותרתו הברורה היא נאמנות לגדולי ישראל. תושבי בני ברק מכריזים בקול גדול משה אמת ותורתו אמת, נאמנים אנו רק לגדולי הדור ובראשם מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי ומרן ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, אנו רואים כבר עכשיו את ההתרגשות והתכונה המיוחדת בקרב ההמונים הצפויים להשתתף"

 

על פי לוחות הזמנים שהופצו בשעה 17:30 כניסת קהל, 18:30 כניסת מרנן ורבנן גדולי ומאורי הדור שליט"א, כאשר בשעה 19:00 בדיוק יושמע המשא המרכזי.

 

המארגנים מבקשים להדגיש כי נשים מתרכזות מרחוב צפניה לכיוון אהרונוביץ. תנועת האוטובוסים בעיר בשעות אלו: מצומת רבי עקיבא/ ירושלים יפנו לירושלים, בן זכאי, יפנו בדסלר שמאלה ועד חזון איש לכיוון דרום. בכיוון ההפוך: אוטובוסים שיגיעו על חזון איש מדרום, יפנו לרב דסלר, בן זכאי , ירושלים, רבי עקיבא לכיוון זבוטינסקי.

גדול יהיה המעמד לכבודה של תורה ולכבודה של בני ברק.

בעקבות עצרת תפילה המונית אשר תתקיים הערב בשעה 18:00 בפינת הרחובות רבי עקיבא וחזון איש, בהשתתפות כבוד הרב קנייבסקי, צפויים להגיע אלפי מתפללים למקום.

משטרת ישראל השלימה את היערכותה לקראת אירוע זה ותתפרס בכוחות רבים של שוטרים ומתנדבים על מנת להבטיח את הסדר במקום ואת ביטחונם ובטיחותם של קהל המשתתפים.

לצד כל זאת, השוטרים יהיו פרוסים בצירים המרכזיים והסמוכים להם המובילים לעצרת על מנת לבצע הכוונות תנועה והזרמתה על מנת להקל על העומסים הצפויים.

הסדרי התנועה:

▪ רחוב רבי עקיבא – ייסגר לתנועת תחבורה ציבורית החל מהשעה 10:00 בבוקר בקטע שבין רחוב ירושלים ועד רחוב חזון איש כמו גם כל הרחובות הניצבים להם וזאת עד לסיום האירוע בשעה 21:00 (שעה משוערת).
▪ רחוב חזון איש – ייסגר לתנועת תחבורה ציבורית מהשעה 10:00 בבוקר.
▪ כלי רכב פרטיים – ייחסמו לתנועה על צירים אלו החל מהשעה 16:00 בצהריים.

צירים חלופיים:
▪ לבאים מרחוב ז'בוטינסקי – להגיע לרחוב חזון איש או למרכז העיר כולל תחבורה ציבורית יש לפנות ברבי עקיבא ימינה לרחוב ירושלים, שמאלה לרב דסלר וימינה לחזון איש לכיוון דרום.
▪ לנוסעים ברחוב אהרונוביץ לא תותר פנייה ימינה לכיוון רבי עקיבא.

בתוך כך ובהתאם להתפתחויות האירוע והעומסים בצירים, ייתכנו שינויים כגון חסימות לסירוגין בהסדרי התנועה.

הנחיות לציבור:

? לציבור הנהגים מומלץ להימנע מלהגיע לאזורים אלו ולפנות לדרכים חלופיות .

? לא תתאפשר חניית כלי רכב פרטיים לאורך צירי התנועה.

? לציבור משתמשי הדרך אנו ממליצים להתעדכן כל העת במוקד המידע 110 של המשטרה בדבר חסימות ו/או עומסים, כמו כן יש לעשות שימוש באפליקציית הניווט לדרכים חלופיות .

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה לא רק שם. כל העיר בני ברק תהיה פקק תנועה אחד גדול. וכל זה בשביל לשכנע את

    המשוכנעים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב