האזינו: "להתנתק מהזבלים של קווי הנייעס"(הקלטה)

המשגיח של 'אור ישראל' בהתייחסות לאסון: "צריך להתנתק מקווי הנייעס…יש כאן גזירה על ציבור השומרי מצוות, צריכים בדק בית" {בעקבות התאונה}

תאונת האוטובוס בקו 402 מובילה לחשבון נפש במגזר החרדי, גדולי ישראל רבנים ומשגיחים קוראים לתלמידיהם להתחזק ולעשות חשבון נפש אישי ולהתחזק. משגיח ישיבת 'אור ישראל' הגר"פ גולדווסר קרא לתלמידיו להתנזר מקווי הנייעס אותם כינה "כת ליצנים ושקרנים". "יש כאן גזירה על ציבור השומרי מצוות, צריכים בדק בית".

במהלך שיחתו בפני אברכים בוגרי ישיבת 'אור ישראל' דיבר הרב גולדווסר על תאונת הדרכים המחרידה שארעה השבוע בה נספו שישה אנשים מהמגזר החרדי: "יאי אפשר שלא לשים לב שקוראים המון אסונות אצל החרדים ואצל הדתיים המון פיגועים, זה שטויות לבוא ולהגיד בגלל שהנהג היה כך או שהמשאית עמדה בשול הדרך, משמים רואים פה גזירה על ציבור השומרי מצוות, זה גזירה משמים וצריכים בדק בית".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

המשגיח סיפר: "ישבתי לפני שבועיים עם זוג שנשוי 25 שנה אבל השלום בית לא במיטבו החורבן של הבית הזה שהבעל שומע את קווי הנייעס זה נורא נוראות, הוא רבה בחיידר, הוא בא הביתה הוא כל הזמן בנייעס. לא יחס לאישה, לא יחס לילדים הוא לא יכול להיות מונח בתורה ותפילה הראש שלו מונח בהבלים ובזבלים".

"כמה לשון הרע כמה רכילויות כמה הוצאות שם רע גועל נפש. אני שומע שיש אנשים כאלה שמאזינים זה נדרש מכל אחד להתנתק לא שייך להיות מונח בקדושה כשמאזינים לזה, הם ממכרים כמו סמים . מי שדבוק בזה מקבל מכת חשמל שנהיה פחם, התיקון האמיתי זה לפרוש מהדבר הזה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פשוט שצריכים להתחזק במצות שיש בהם גם סגולה לשמירה נא ונא לבדוק התפילין והמזוזות!

  שרה |
  הגב
 2. שיטיף מוסר לעצמו, משתלח ברבנים, מבזה צדיקים, ומסייע לרודפי בני תורה, אחר כך ידבר על אייפונים.
  זה שבין אדם לחבירו זה אש…..חידשו כבר מזמן.

  משה החושב |
  הגב