בעקבות זייברט: עלייה בשירות החנייה הכשר

בעקבות הורדת מדחני החנייה בעיר בני ברק: עלייה משמעותית בשימוש ב-סלופארק שירות החנייה הכשר בישראל

בעקבות החלטת עיריית בני ברק על הסרת מדחני החנייה הפרוסים ברחבי העיר, ומעבר לשימוש בשירותי החניה סלופארק, פאנגו ואיזיפארק. מתברר, כי הציבור החל להפנים ששימוש של 20 שנים במדחני החנייה הגיע לסיומו, ומעתה עוברים להרגלי צריכה אחרים. בשבועות האחרונים ישנה עלייה משמעותית בשימוש ב-סלופארק שירות החניה הכשר בישראל. לשם כך, הנהלת חברת 'סלופארק' נפגשו בחודשים אחרונים עם עסקנים ומובילי דעת קהל בכדי לספר על מהות שירות החניה, ולחשוב יחדיו על הדרכים להגדיל את המודעות במגזר החרדי לשירות החנייה שימנע דוחות חניה.

במהלך הפגישות, הנהלת חברת 'סלופארק' סקרה את פעילות החברה שהחלה בחודשים האחרונים להחדיר את העניין למודעות במגזר החרדי תחת המסר: 'תלמד להגיד- תחנה חופשי, מתקדמים ל-סלופארק שירות החנייה הכשר והמשתלם בישראל'.

גיא סלוק מנכ"ל חברת סלופארק, הדגיש בפני העסקנים ומובילי דעת הקהל כי ב-סלופארק ישנה אפשרות להסדרת חנייה באמצעות הישומון המופעל גם בקרב חנויות האפליקציות במכשירי הסלולר הכשרים והמסוננים במגזר החרדי, הניתנים על ידי וועדות הכשרות השונות לאנשים הנדרשים לכך בשל עבודתם. ולמי שאין, סלופארק מספקת שירותי חניה באמצעות שיחה פשוטה ל-9070*. השירות מקל את תשלום החניה תוך מניעת דוחות מיותרים". מנהלת שיווק בחברת 'סלופארק' הגב' הדר חורי-קריייזלר מציינת, סלופארק מספקת שירותי חניה מהנייד בכל הארץ ובמבחר רחב של חניונים. בהמשך להחלטת בני ברק וירושלים להסרת המדחנים, סלופארק שמה לעצמה יעד אסטרטגי להגדלת נתח השוק במגזר החרדי תוך מתן הטבת חניה ראשונה חינם לטובת היכרות עם אפליקציית סלופארק המתקדמת ולרווחת התושבים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.