ישראל מאשרת: מוחמד דף חוסל – מטחים כבדים לגוש דן ולדרום – הצטרפו לשידור החי

בחמאס טוענים כי ישראל שיגרה טיל לבית בשכונת שייח רדואן בעזה שבו נהרגו לפחות שניים. בכיר חמאס מוסא אבו מרזוק. אמר כי "ישראל הפרה את הפסקת האש בשביל לחסל את דף, אבל אזרחינו נהרגו". בעקבות החיסול חמאס ירה חמישים רקטות לדרום ולמרכז

00:20 – במהלך ישיבת הקבינט, נזף נתניהו קשות ביו"ר הבית היהודי ודרש ממנו להפסיק להתבטא נגד מדיניות הממשלה במבצע. בנט לא מתנצל: "סבור שלא מנהלים מו"מ עם ארגון טרור, נקודה. דעתי לא תשתנה"

23:40 – שימו לב למסר החדש של פקע״ר: ״אין סכנה – אין אזעקה״. המשמעות: ירי לשטח פתוח שאינו מסכן איש, לא יפעיל אזעקה! בפקע״ר אומרים כי מגמה זו תלך ותתרחב עד לרמה נקודתית כך שבסופו של דבר אזעקה תופעל בשטח קטן ומאוד מוגדר.

23:30 – חמאס: הערוץ הדיפלומטי דרך מצרים מת.

23:00 – אוהד חמו: רקטות ארוכות הטווח עומדות להיגמר להם, והם עובדים קשה לייצר גם כעת

22:30 – ראש האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה ח"כ יצחק הרצוג אמר בתגובה לדברי נתניהו במסיבת העיתונאים הערב: "תושבי ישראל ובפרט תושבי עוטף עזה לא קיבלו הערב כל מענה מראש הממשלה. ראינו ראש ממשלה שעסוק יותר ביחסים הרעועים עם חברי הקבינט שלו, מאשר במתן פתרונות לציבור הישראלי. אין כל אופק בדבריו או תקווה להסדר, ולא היה כל חדש".

22:00 – רוני דניאל: "כל הסימנים והמידע מראים שמוחמד דף היה בבית בזמן הפיצוץ וכל מי שהיה שם במרכז הבית נהרג. הצבא לא היה פוגע בצורה כל כך דרמטית רק בבני משפחה". גם אודי סגל אומר: "מוחמד דף בוודאות נפגע, כל השאלה אם נהרג או רק נפגע בלבד"

גואל ועקנין ב'קול חי': האופציות שמונחות לנתניהו על השולחן נעות בין מלחמת התשה לכניסה קרקעית מאסיבית, כאשר בכל סיטואציה עתידו הפוליטי בסכנה.

21:00 – נתניהו התחמק ממוחמד דף, ואמר שמול ההתשה הוא יקבל כתישה, נתניהו בירך את ארה"ב על עמדתם לפירוז עזה והכחיש שיש איזה מחלוקת קשה עם ארה"ב, אלא להיפך הקשר הוא עמוק מאוד, ואפילו הוא שוחח עם קרי אמש שיחה נינוחה מאוד. אמר רה"מ

20:45 – רה"מ ושר הביטחון כעת בנאום לאומה: "אופק מדיני חדש". שר הביטחון: לא נשקוט עד שנשיב הביטחון

20:00 – בחמאס מודים: רצחנו את 3 הנערים בכיר בארגון: הזרוע הצבאית אחראית למעשה

18:50 מטח כבד לעבר השפלה וגוש דן

18:40 אזעקות באיזור גוש דן והשפלה

18:30 אזעקות בבאר שבע

18:00 גורמים מודיעינים לפוקס נויז: מוחמד דף מת.

17:30 רשת פוקס נויז טוענת כי מוחמד דף נהרג במהלך החיסול.

17:00 הקבינט מתכנס כעת לדון בהמשך המבצע. 

16:40 בכיר בחמאס: "מתגלים כבר גישושים ראשוניים להפסקת אש"

16:20 מטח לעוטף עזה

15:40 דובר חמאס כינה את דף שאהיד"

15: 15 אזעקות בבאר שבע

15:00  גורם בחמאס: "מוחמד דף חי ובשליטה מלאה"

14:30 אזעקות בעוטף עזה

14:00  דובר חמאס מאיים : "נתניהו בזבז הזדמנות להפסיק את הלחימה, נכה בישראל בכל הכוח"

13:40  אזעקות אשקלון בעוטף עזה

13:35  אזעקות בעוטף עזה

13:30 מקור בחמאס מסר היום לרשת "אל-ג'זירה" כי ניסיון החיסול של מוחמד דף נכשל. הרשת מדווחת גם כי ישראל ניצלה לכאורה את הרגיעה על מנת להשיג מידע מודיעיני על מוחמד דף ועצרה אתמול את השיחות בקהיר כדי לבצע את ההתנקשות בחייו.

13:20 אזעקות במרחב אשדוד ועוטף עזה

13:10 – אזעקות באשדוד, גן יבנה ויישובים באזור.

12:53 – אזעקה בכרם שלום.

12:30 – פגיעה ישירה בבית ביישוב במועצה האזורית חוף אשקלון. אין נפגעים. נזק רב במקום.

12:13 – אזעקות באשדוד וסביבותיה.

11:56 – אזעקות בשדרות ובעוטף עזה.

11:50 – תחנת הרדיו של חמאס 'אל אקצא' מדווחת כי ההתנקשות במוחמד דף נכשלה, "ישראל מנסה לומר את המילה האחרונה", ומאיים: "על ישראל לדעת כי לאחר כישלון ההתנקשות המשוואה השתנתה". 

11:40 – האש חודשה: דקה אחרי דקה – כל העדכונים מהחזית הצבאית, המדינית והעולמית

10:50 – אחרי שהלילה אמרו בחמאס שהסיבה למתקפת הרקטות אמש הייתה ניסיון התנקשות בחיי מנהיג הזרוע הצבאית מוחמד דף, אומר גורם מדיני כי מפקד חמאס אכן היה היעד להפצצה בעזה. הפלסטינים: אשתו ובתו נהרגו בתקיפה

10:10חדשות גלי צה"ל של השעה 10 – האזינו

[alooma ref="d4734afc8a95703074422600d736fabb.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

09:15 – השר יעקב פרי: אנו נמצאים שוב באותה מערכה, חמאס ניסה שוב לגרור למעגל של אש, ישיבת קבינט היום אחה"צ.

9:00 – חמאס מצידו לא מנדב שום מידע לגבי המחוסלים מההפצצה על הבית, הם רק מפרסמים את תמונות הזוועה של נשים ותינוקות שנהרגו בחיסול.

8:20 – גורם מדיני רשמי מאשר: ניסינו לחסל הלילה את מוחמד דף, במקביל 2000 חיילי מילואים נקראו לשוב ליחידותיהם. ירי הרקטות מרצועת התחדש הבוקר ופיקוד העורף הורה על פתיחת מקלטים בישובים בטווח 80 ק”מ מעזה. גורם ישראלי: חלאד משעל פעל לסכל את הפסקת האש כדי לפגוע ביוזמה המצרית.

07:00 – תעלומה סביב מצבו של מוחמד דף. חמאס מאשר כי משפחתו נהרגה בחיסול אולם מסרב להתייחס למצבו של דף עצמו.

2:05 ההרוגים בחיסול, הם אשתו ובתו של מוחמד דף.

2:00 

 בכיר חמאס מוסא אבו מרזוק.  אמר כי "ישראל הפרה את הפסקת האש בשביל לחסל את דף, אבל אזרחינו נהרגו". לא ברור אם דף נפגע.

24:00

בעקבות חיסול של בכיר בחמאס. הארגון  ירה הלילה (ג') מטח רקטות לעבר גוש דן, ירושלים, השפלה והדרום, כאשר הדי פיצוצים נשמעו בגוש דן גם במקומות בהן לא הופעלו אזעקות. לפחות 8 רקטות נורו לעבר המרכז והדרום אחרי השעה 22:30, כאשר אחת התפוצצה בשטח פתוח בגוש דן ורקטות אחרות יורטו. בסביבות 23:50 יורטה רקטה באזור ירושלים. לא פחות מ-30 רקטות נורו בפרק זמן של שעה וחצי החל מסביבות השעה 22:00.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הענין הוא שעדיין מחפשים את הבית של מוחמד דף ימ"ש פשוט לא מוצאים את הבית, מי שיכול לעזור שיפנה לחמאס

  משה |
  הגב
 2. אנחנו מאמינים בני מאמינים
  ואין לנו על מי להישען –
  אלה, אלה על אבינו,
  אבינו שבשמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מעשה שהיה עם המשגיח שלמה וולבה זצ”ל במלחמת ששת הימים.
  כאשר הבחורים ישבו במקלט, שאלו המשגיח האם לומר תהילים להצלחת חיילי צה”ל?
  תשובתו: צריך להתפלל שהמדינה הציונית תתפוצץ להם בפנים, ואם כתוצאה מזה אנחנו נמות,
  יהיה זה מוות על קידוש ד’.

  לאחר כמה ימים כאשר בישרו לו על שחרור הר הבית והכותל, האם להודות לד’ באמירת תהילים? ענה כן. לומר הפרק “אלוקים באו גויים בנחלתך, טימאו היכל קודשך”. משום שהציונים הם גוים.
  ————

  ציונות ויהדות לא הולכים ביחד, כל ערכי הציונות נתדבקו והפכו לשקר גס וגלוי, המדינה הציונית מסכנת חיי יהודים טובים ויקרים בכל העולם. בושה וחרפה, בושה וחרפה, ותכליתו של "כל" הציונים היא אחת, והיינו לעקור את יסודי הדת’. כהיום הדבר כבר בולט, כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז”ל הי”ד שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים ז”ל שהם מזרע עמלק. על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות.

  הרבנית הגדולה של הציונים גולדה מאיר, (זכרונה לקללה) מתהפכת בקברה , בן גוריון כנ”ל , מי שיער ומי חשב שנגיע לביזיון כזה! מדינת ישראלי מעודד התבוללות , ולהזכיר שאנו במצב מלחמה שבה השתתפו “הטובים מערביי ישראל” עורכי דין , רופאים ושאר נושאי תפקידים בכל מני דרגות , עשו לייקים לרצח חיילי צה”ל , איחלו לחיילי צה”ל כל מני דברים מכוערים ושמחו במותם , זאת כאשר בני הדודים שלנו תושבי ישראל, תוקפים, מבזים ופוגעים פיזית ומורלית באזרחי המדינה תוך נסיונות חטיפה שלו פורסמו בתקשורת , אתה מר ריבלין וכל החכמי"ם בזיון למדינת ישראל , אם לכך הגענו ב-60 שנה של מדינת ישראל שנשיא מעודד התבוללות ובנו של ראש הממשלה יוצא עם נורווגית שיקסע, פוי, פוי, איססססססססססססע, מה אנו באים לתת לעולם בכלל, אתם נכבדי הממשלה עוד תהפכו לחושך וחורבן! לשנוא, לקלל, לרדוף, לשרוף ספרים הקדושים, לבזות, ולתן מכות רצח, הרי זה החינוך החילוני. מה יעשה הבן ולא יחטא?

  עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון האכזרי הכפרני, כדברי הגר”ח זיע”א ‘תכליתו של הציונים היא אך ורק לעקור את יסודי הדת’. כיום הדבר כבר בולט, כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז”ל הי”ד שלפני הגאולה הערב רב (היינו הציונים העמלקים) ישלוטו וישפילו את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים ז”ל שהם מזרע עמלק ממש. על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה, להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות. “וכיון ועיקר כוחו של השלטון הזה זה הצבא”, וכפי שהתבטא אותו רשע (ראש הממשלה דאז דוד ב.ג. שהצבא הוא ‘בית חינוך טוב’ מ.ו.), (כידוע שם מקום זנות בגדול) ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב בכל כוחינו, "שלא להתחבר אליהם" לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי.

  הקדוש ברוך הוא ברחמיו רוצה שכולנו יחזרו בתשובה וילמדו תורה, קודם כל הציונים הדתיים שהפכו את הצבא לעבודה זרה וסומכים עליו, במקום לסמוך על הקדוש ברוך הוא. הם חולקים על גדולי תורה הרבנים והפוסקים, ומקדשים את האדמה במקום את החיים!! אם הציונים הדתיים והחילונים יחזרו בתשובה הצבא יהיה מיותר -השם ילחם לכם! תכליתו של כל הציונים היא רק לעקור את יסודי הדת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • זה אתה משטיבל נכון?.. מה קרה החלטת להעלות את הנאומים שלך גם פה????

   חיים |
   הגב
  • עוד אידיוט……ה' ירם עליו ועל כמותו. ביינתים אנחנו שומרים שלא ישחטו אותם.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • מוזר שאתה מאשים את המדינה בהתבוללות כאשר אחוז ההתובללות בתוך ישראל הוא אפסי. אפילו לא אחוז אחד. אפילו לא עשירית האחוז.
   ההתבוללות האמיתית מתרחשת בחו"ל. ברוסיה מדובר ב-90%, במערב אירופה ב-60% ובארה"ב ב-70%.
   רק בישראל העם היהודי יכול לשרוד. רק אם יתלכד !!!!!

   שמואל |
   הגב
  • כנראה שאתה לא יודע יותר מידי, עם הארץ יקר, בא נעשה קצת סדר:
   ביציאת מצרים עמ"י עבדו ע"ז כמו המצרים 'הללו עובד ע"ז והללו עע"ז'.
   לאחר מכן לקח 480 שנה עד שהיו ראויים לבית מקדש. במהלך שנים אלו רוב הזמן הם עבדו עבודה זרה, כמפורש פעמים רבות בספר שופטים
   במשך כמה עשרות שנים היתה תקופה טובה לעמ"י, אך מיד אחרי מות שלמה, ואולי כבר בחייו היו רבים שעבדו ע"ז, כמפורש פעמים רבות בספר מלכים.
   יצאנו לגלות, חזרנו. מי חזר 'עשרה יוחסין'- כל מיני אנשים שהוריהם כנראה לא שמרו היטב על כללי הצניעות, וגם הם עצמם בחרו נשים נכריות לעצמם והיו שטופי עבודה זרה.
   מחלוקת ושנאה פנימית עד כדי שפיכות דמים ליוו את עמ"י רוב ימי בית שני, עד לגלות.
   גם בגלות עמ"י לא גדל גם בגלל פרעות וגם בגלל התבוללויות. זה לא המצאה של הציונות, וגם לא של ההשכלה. עמ"י רובם היו עמי ארצות (עד זריחת אור החסידות, וגם אח"כ, עי' ספר הזכרונות לרי"ץ).
   אז ב"ה זכינו לשוב ארצה. ויש טיפוסים (כמוך) חסרי סבלנות לתהליכי גאולה, ל'ייתי ואחמיניה'/'ייתי ולא אחמיניה', לא מוכנים להתמודד עם קשיים. מפונקים כאלה.
   כל מי שקצת ישר יודע שכמעט ולא היו לעמ"י תקופות יותר טובות מאשר עכשיו, עם כל החסרונות והקשיים שאני לא מתעלם מהם. אולי בזמן דוד וחלק מתקופת שלמה היה יותר טוב. זהו. תפתחו תנ"ך, תקראו קצת היסטוריה (יוסיפון- מוזכר בשו"ע סי' ש"ז, זה לא 'טרייף'), תחכימו ותשכילו.

   שמואל המזרוחניק |
   הגב
 4. נמאס מערוץ 2 שמצדיק את החמאס המגוחך לא מתאים לקוקר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב