בעקבות פסטיבל הזימה: קינג התפטר מהקואליציה

יצא קינג: בעקבות פסטיבל הזימה של ברקת חבר המועצה אריה קינג פורש מהקואליציה העירונית בירושלים. { "ברקת חצה קו אדום"}

בעקבות פסטיבל הזימה של ברקת חבר המועצה אריה קינג פורש מהקואליציה העירונית בירושלים. אחר הצהרים שיגר קינג מכתב התפטרתו בו כתב כי לאחר הודעות עיריית ירושלים כי אירועי 'שאון חורף' יתקיימו כסדרם הוא מתפטר מתפקידו.

אמש (שני)כתב קינג בדף הפייסבוק שלו את המניעים להתפטרות, "אמש נפרצה גדר נוספת שמהווה מבחינתי את הקש ששבר את גב הגמל, לאחר 3 שנים של הפרות חוזרות ונשנות מצד ניר ברקת של ההסכם הקואליציוני שעליו חתמנו בראשית 2014.
ראש העיר ניר ברקת אשר ב8 שנותיו כראש עיר: קידם (כעומד בראש העירייה) ומימן את חילולי השבת, הכניס גורמים נוצריים מיסיונריים לפעילות משותפת עם פעילות עירונית,
הפיק פסטיבלים רבים בהם חולק מזון לא כשר למשתתפים, הידק את שיתוף הפעולה עם הארגונים הרפורמים,
והקש ששבר את גב הגמל, היתה פריצת הגדר אמש, גדר שהיא מבחינתי בבחינת "ייהרג ובל יעבור" באישורו ובהתערבותו האישית של מר ניר ברקת, עיריית ירושלים, מימנה אמש את פריצת גדר הפריצות, גדר הזימה והתועבה.

בתגובה לפוסט כתבה חברת המועצה הדתית חגית משה פוסט משלה בה האשימה את קינג בכך שהוא דואג רק לאינטרסים שלו, " אריה קינג פורש מקואליציה שהוא לא היה חבר בה.
מאז שנבחר אריה קינג למועצת העיר הוא עסוק בדבר אחד בלבד: בניגוח והכפשה של ראש העיר ניר ברקת ושלי. קינג לא עשה דבר למען הציבור הירושלמי בכלל וזה הדתי לאומי בפרט ולא רשם שום הישגים למען ירושלים. הוא היה עסוק בלבקר ולהכפיש כל מהלך של ראש העיר וכל הישג שלי הוא הפך לכלי ניגוח אישי ופוליטי.
רק לפני כמה שבועות אותו אריה קינג התחנן להיכנס לקואליציה של ברקת, דרש את תיק הכספים וכשראש העיר סירב לתת לו את התיק קינג ״גילה את האור״ ופתאום אותה קואליציה בה רצה לכהן בתפקיד בכיר היא רעה ולא מתפקדת.
בעוד אני עשיתי ועדיין עושה למען כל הציבור הדתי לאומי בעיר, החל מאנשי הר המור ועד גבעת מרדכי, צעירים וגיל שלישי, רווחה וחינוך, התיישבות ותרבות, קינג היה עסוק בדבר אחד:
להכפיש, לבקר, לגדף, לשקר.
אז היום קינג הולך לפרוש מקואליציה שבה הוא לא עשה דבר והדבר היחיד שמניע אותו היא תסכול אישי גרידא.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שס מפלגה רפורמית עושים מה שנח להם ומשתמשים ברבנים כתאפורה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איפה כל הנציגים החרדים ???? אאאאאאא צמודים לכסא ולמשכורות….

  שאלה |
  הגב
 3. אם הוא פרש רק בגלל זה אשריו ואשרי חלקו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב