בעקבות קריסת התקרה: צו סגירה ל'שירת ירושלים'

המשטרה זימנה למקום את מהנדס העירייה שהוציא צו סגירה זמני למקום.

 

 

בעקבות קריסת תקרת הגבס באולמי 'שירת ירושלים' ברחוב כנפי נשרים בגבעת שאול אתמול בחתונת זושטקא – זוויעהל, המשטרה פתחה בחקירה אודות נסיבות האירוע.

המשטרה זימנה למקום את מהנדס העירייה שהוציא צו סגירה זמני למקום.

על פי הדיווח ב'ידיעות אחרונות' התקרה החלה להתפורר בעזרת הנשים. הכלה נפלה במהלך ריצתה ונפגעה קלות. אמא שנמלטה עם התינוק ביד תיארה כי ליבה עדיין פועם בעוצמה.

כאמור, תקרת גבס קרסה  אתמול (חמישי)באולמי 'שירת ירושלים' ברחוב כנפי נשרים בעיר בעיצומה של שמחת החתונה בחצרות זוועהיל -זוטשקא.

 

דובר מד"א, זכי הלר מסר כי עירנותו של מתנדב מד"א מנעה את פציעתן של עשרות נשים באולם ארועים בירושלים.

חובש רפואת חירום ונהג אמבולנס במד"א אפרים מנדלוביץ שהשתתף בארוע באולם ארועים בירושלים, הבחין לפתע שתיקרת הגבס בעזרת הנשים באולם מתחילה לקרוס, בקור רוח ובמהירות הוא החל לפנות את הנשים מהאולם וכעבור דקות בודדות קרסה התיקרה על השולחנות והכסאות במקום. צוותי מד"א בפיקודו של מנהל המרחב שלמה פטרובר שהוזנקו למקום ביצעו סריקה ובדרך נס לא היו נפגעים.

 

חובש רפואת חרום במד"א אפריים מנדלוביץ סיפר : נהייתי באולם באירוע ולפתע הבחנתי שתקרת הגבס מתבקעת ומתחילה לקרוס בצד של הנשים שהיה מלא. הבנתי שאין זמן והתחלתי לצעוק להן לצאת החוצה, הייתה המולה ולשמחתי הן הבינו את גודל הסכנה, הקשיבו ויצאו בצורה מהירה וזהירנ ובתוך זמן קצר הן האולם התרוקן ואז בבת אחת התקרה קרסה על הכיסאות והשולחנות שעליהם דלקו נרות. מיד לאחר הקריסה ובסיוע של עובדי המקום כיבינו את הנרות שהחלו לגרום לדלקה במקום כשבמקביל הגיעו מהר אמבולנסים של מד"א, כוחות כיבוי ומשטרה ולשמחתנו היה פה נס גדול הערב" מנהל מרחב ירושלים במד"א שלמה פטרובר סיכם " בזכות הערנות והפינוי המהיר של האולם נמנעה פציעתן של עשרות נשים שנכחו באולם."

 

משה מזרחי חובש רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "האורחים באולם חייגו למוקד איחוד הצלה ודיווחו על תקרת גבס שקרסה באולם בעיצומה של החתונה. הייתי בתחנת דלק בסמיכות למקום והגעתי לזירה תוך כחצי דקה מקבלת הקריאה. למרבה הנס כלל האורחים הספיקו לצאת בזמן ולא נפגעו. ביקשתי סיוע של צוותי חוס"ן – היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה עקב מספר נשים שראו את התקרה קורסת ולקו בהתקף חרדה עקב אופי ונסיבות האירוע".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.