בעקבות תחקיר: חזן הושעה מניהול ישיבות המליאה

בעקבות תחקיר ערוץ 2 זימן יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין את חבר הכנסת אורן חזן והשעה אותו מתפקיד סגן יו"ר הכנסת עד לבירור הפרשייה שמסעירה את התקשורת.

 

בעקבות תחקיר ערוץ 2 זימן יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין את חבר הכנסת אורן חזן והשעה  אותו מתפקיד סגן יו"ר הכנסת עד לבירור הפרשייה שמסעירה את התקשורת.

בשיחה בין השניים הבהיר יו"ר הכנסת לח"כ חזן כי לאור הדברים שלכאורה מיוחסים לו ונוכח האווירה הציבורית שנוצרה, הוא לא ישבצו בניהול ישיבות מליאת הכנסת.

יו"ר הכנסת הודיע למזכירות הכנסת שלא לשבץ את ח"כ חזן לניהול ישיבות המליאה עד להודעה חדשה. אדלשטיין הביע באזני ח"כ חזן תקווה כי ינקה את שמו מכל חשד שמיוחס לו.

"שוחחתי עם יו"ר הכנסת והודעתי לו שאני יוצא היום מוקדם יותר מהכנסת לפגישה עם עורכי דיני לטובת הגשת תביעה נגד ערוץ 2, ולכן לא אנהל את הישיבה (ישיבת המליאה של הכנסת)", צייץ חזן בעמוד הטוויטר שלו מיד עם תום הפגישה.

 

במקביל, פנתה היום התנועה לאיכות השלטון לראש הממשלה נתניהו בקריאה להשעות את ח"כ חזן מתפקידיו בכנסת עד לבירור הטענות נגדו. "ככל שיש אמת בדברים שפורסמו, הרי שהמשך כהונתו של חזן כח"כ יוביל לפגיעה עמוקה וקשה בכבוד הכנסת ובאמון שרוכש הציבור לנבחריו", אמרו בתנועה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.