נהגי האוטובוסים יצאו למחאה – עדויות: הנהג תקף, ירק, וקילל

בעקבות תקיפתו האלימה של נהג האוטובוס הערבי במודיעין עילית, ארגון נהגי האוטובוסים בישראל הודיע על קיום שיירת מחאה ענקית שתצא מחר (16.12) בשעה 11:00 ממודיעין עד למשכן הכנסת.

בעקבות תקיפתו האלימה של נהג האוטובוס הערבי במודיעין עילית, ארגון נהגי האוטובוסים בישראל הודיע על קיום שיירת מחאה ענקית שתצא מחר (16.12) בשעה 11:00 ממודיעין עד למשכן הכנסת.

בהודעה של ועד הנהגים נמסר כך: "עם ההגעה לכנסת ארגון נהגי האוטובוסים בישראל יחד עם ההסתדרות הלאומית יקיימו מחאה בהשתתפות מאות נהגים ועשרות רבות של אוטובוסים. צפויים שיבושי תנועה במקום.

לאחר המחאה, צפויים נציגים מארגון נהגי האוטובוסים בישראל, יחד עם נהג חברת קווים שהותקף באלימות קשה בליל שישי האחרון, לפגוש את נבחרי הציבור.

יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים בישראל, ישראל גנון אמר כי: "מאות נהגי אוטובוסים באים להשמיע קול זעקה נגד מקרי האלימות נגדם. הגיע הזמן שתוקם תכנית לאומית למניעת אלימות נגד נהגי התחבורה הציבורית. דם הנהגים איננו הפקר."

 

כזכור, 2 נערי שוליים התעמתו בליל חמישי עם נהג אוטובוס בן מיעוטים ברחוב חפץ חיים בעיר והחלו לפגוע בו פיזית. הנהג נפגע בראשו כתוצאה מדימום, בשל כך החליטו הנהגים הערבים לשבות במפתיע. נוסעים רבים הורדו בעיר במהלך הנסיעה.

 

מנגד, אחד התושבים הביע את מחאתו על כך שנהגי קווים מתייחסים בזלזול כלפי הנוסעים. "נהגי קווים מתנהגים כאחרוני העבריינים וכגרועים שבפושעים, משתמשים עם נוסעים כבני ערובה ונותנים שירות זוועה, צועקים על ילדים ונשים, זקנים ונערים, לא עוצרים בכוונה בתחנות הורדה ועוד ועוד,
ואחר כך מתפלאים שיש מי שסבלנותו פוקעת ונוטל את החוק לידיו? ימוצה הדין עם העבריינים האמיתיים!".

יש לציין כי בעיר מודיעין עילית טוענים כי הנהג הערבי הוא זה שגרר את התושבים לפרובקציה, וזה לאחר שקילל וירק על הנוסעים

וכך כתב בדף הפייסבוק אחד האנשים שהיו עדים לאירוע, רזיאל נהרי שמו:

הנהג הערבי, שקרן! פשוט שקרן.
כל האירוע הזה קרה מול עיניי.

לא היה פה שום עניין לאומני ועובדת היותו ערבי לא שיחק תפקיד, הוא פשוט שקרן. הוא התגרה בבחורים, איים עליהם, צילם אותם וירק עליהם. נכון, לא בסדר שהם חנו באלכסון בצורה שאוטובוס לא עובר; אז בחיית, צפצת, הבחור מגיע לרכב ומבקש שתקח טיפה רברס כדי שהוא יוכל לצאת ולפנות לך את הדרך, אתה בוחר להצמד אליו? כדי שלא יוכל לצאת, ומתחיל לצלם ולאיים ולעשות פוזות? ועם זאת אני אישית הרגעתי אותם וביקשתי מהם שיצמדו למדרכה כדי שהוא יוכל לעבור.

צעקתי לנהג שוב ושוב שיסע כבר משם ושיתנהג כמו מבוגר אחראי והוא סירב ולא התייחס כאשר אני בתווך מנסה להרגיע את האגו של שני הצדדים.

אחרי שהוא הנהג הצליח לעבור הייתי בטוח שהכל נגמר, דברתי עם הבחורים הם נרגעו והיו בדרך ליציאה לבילוי.

מתברר שהנהג הטמבל הזה, במקום להמשיך (שהרי חוץ מקללות משני הצדדים ויריקות מצידו עדיין לא קרה כלום), התקדם 50 מטר ועצר בדיוק בקטע של צוואר בקבוק בכביש וחסם את התנועה, הוא החליט שהוא מחכה למשטרה ושכל העולם ייעצר איתו.

הבחורים שהגיעו לרכב שלהם כדי להמשיך גילו שהתנועה תקועה, הלכו לראות על מה האוטובוס עומד ומגלים שזה אותו נהג, כשהוא ראה אותם, עשה להם פרצוף של "חכו תראו מה יקרה לכם" הם צעקו לו שיעמוד בצד ושישחרר את התנועה והחל בלאגן, עוד צעירים שהוא עיכב הגיעו לכיוון האוטובוס, ואז הגיבור הגדול הזה פותח את הדלתות ומתחיל לקלל.

רק אז הם עלו אליו והוא חטף! אני כמובן לא מצדיק את האלימות בשום צורה, אבל לא ערבי ולא בטיח ולא על רקע לאומני – שקרן פשוט שקרן!

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.