הח"כים בישראל מחזקים את המשפחות במנצ'סטר

חברי הכנסת בישראל שלצערם מראות הטרור אינם חדשים להם בלשון המעטה, החליטו לשלוח את תנחומיהם למשפחות באנגליה וכן חיזוקים להנהגה הבריטית

פיגוע קשה התרחש הלילה בעיר מנצ'סטר שבממלכה הבריטית, העיר שעדיין לא ידעה מהוא טרור, שקלה הלילה למעלה מעשרים הרוגים לאחר שפיגוע קטלני באמצעות מטען חבלה גרם לפיצוץ אדיר ולעשרות הרוגים ופצועים.
חברי הכנסת בישראל שלצערם מראות הטרור אינם חדשים להם בלשון המעטה, החליטו לשלוח את תנחומיהם למשפחות באנגליה וכן חיזוקים להנהגה הבריטית.
יו״ר הכנסת, יולי (יואל) אדלשטיין אמר על הפיגוע במנצ׳סטר: ״בשמי ובשם כנסת ישראל, אני שולח את תנחומיי לאזרחי בריטניה, לאחר הפיגוע שהחריד הלילה את מנצ'סטר. עשרות בני נוער שיצאו לחגוג נרצחו על ידי מחבל נתעב, שפעל בשם אידיאולוגיה איסלמיסטית קיצונית. לטרור אין גבולות! הוא מכה בירושלים, הוא מכה בצרפת, הוא מכה באנגליה. כולנו חזית אחת, ומדינת ישראל תשתף פעולה עם כל מי שיצטרף למאבקה המתמשך נגד הטרור. אני שמח שנשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, הדגיש שוב אתמול בביקורו בירושלים כי הוא נחוש למגר את ארגוני הטרור״.
ח"כ עמר בר-לב, המועמד להנהגת מפלגת העבודה שוחח הבוקר עם השגריר הבריטי בישראל, דיוויד קוורי ומסר תנחומים לעם הבריטי: "ליבנו עם העם הבריטי, עם מנצ'סטר. שוחחתי הבוקר עם השגריר הבריטי דיוויד קוורי, מסרתי תנחומים לעמו בשעה קשה זו והחלמה לפצועים. מול גורמי טרור פונדמנטליסטים, המנסים לפגוע בעולם החופשי והדמוקרטי, יש לפעול בשת"פ, כאחד."
ח"כ האלוף (במיל') איל בן ראובן (מחנ"צ), אמר על פיגוע הטרור במנצ'סטר: "הטרור לא נח לרגע, זאת צריכה להיות הנחת העבודה. רק שיתוף פעולה בינלאומי רחב ומתמשך יכול לתת מענה אפקטיבי לתופעה הארורה הזאת. משתתף בצער ידידינו הבריטים על האסון הנורא ומאחל החלמה מהירה לפצועים."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.