בעקבות תחקיר עובדה • דרעי בראיון: "אמנון שילם מחיר יקר מאוד"

יו"ר ש"ס אריה דרעי מאיים בראיון לחדשות 2 כי ש"ס לא תשב בממשלה שתכיר בזרם הרפורמי. וגם על תחקיר עובדה, "אני יודע מה זה שמועות, שמועות יכולות לחסל אנשים, אני לא רוצה לקחת אחריות". צפו בראיון.

 

בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי" התייחס יו"ר ש"ס אריה דרעי לתחקיר "עובדה" על חבר הכנסת לשעבר ממפלגת ש"ס, אמנון כהן ואמר כי המידע שהיה לו על כהן היה חלקי בלבד. "לפני יותר משנה, יום או יומיים לפני הגשת הרשימות, קיבלתי מידע חלקי מגורם שלישי, ודאגתי שעו"ד ויינרוט ייכנס לתמונה".

"התברר לי שזה סכסוך אזרחי, קראתי לאמנון כהן ביום הגשת הרשימות, ייעצתי לו והוא ביקש שלא לכלול אותו ברשימה", סיפר דרעי. "אני לא הייתי חשוף לחומר, לא הציגו אותו לפניי. על סמך השיחה עם ויינרוט הוא לא נכנס לרשימה".

על השמועות בפרשה של כהן אמר דרעי,  "אני יודע מה זה שמועות, שמועות יכולות לחסל אנשים, אני לא רוצה לקחת אחריות", אמר דרעי. " כשלא נכנס לכנסת. הוא היה יו"ר ועדת הכלכלה וח"כ מוכשר. החומר שאנחנו מדברים עליו כבר שנה וחצי נמצא במשטרה ובפרקליטות, ואמנון לא זומן אפילו לעדות".

יו"ר ש"ס אריה דרעי איים בראיון לחדשות 2 כי ש"ס לא  תשב בממשלה שתכיר בזרם הרפורמי. "לא נשב בממשלה שתכיר ברפורמים – לא בכותל, לא בנישואין, לא בגירושין", אמר דרעי בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי".

"הדרך שלהם הובילה להתבוללות אדירה". "אין כאן ויכוח אם הרפורמים הם יהודים או לא יהודים", הבהיר  דרעי. "גם הם וגם הקונסרבטיבים הם יהודים. אבל הוויכוח הוא על היהדות ועל האידיאולוגיה. את רוב העם היהודי איבדנו בגלל הרפורמים בעשרות השנים האחרונות".

צפו בראיון באדיבות רשת

 

".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נכנע לרב עמאר.

  והרמאי הזה ידע הכל על אמנון כהן. שקרן.

  אלי ישי מתגעגעים אליך |
  הגב
  • להזכיר מי מינה את אמנון כהן? לא אלישי?

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב