בעת הצפירה: המקובל מטבריה מתפלל על החיילים

המקובל הצדיק הרב דב קוק הגיע לבית העלמין הצבאי בעיר טבריה, בכדי להתפלל על מחללי מערכות ישראל שנפלו בהגנה על ארץ ישראל ותושביה. צפו

ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראלי לחיילי צה"ל, הגיע המקובל הצדיק הרב דב קוק לבית העלמין הצבאי בעיר טבריה, בכדי להתפלל על חללי מערכות ישראל שנפלו בהגנה על ארץ ישראל ותושביה.

צפו בתיעוד

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרב טעה כאן טעות חמורה מאוד. כי השלטון הרשע, האוכרי ישראל, מסתכל מה עושים הרבנים, ומנצל זאת לרדיפת עולם התורה כמו בגרמניה, אם הם ציונים אז למה שלא יתגייסו?! אני אומר זאת מבלי להתייחס לעצם הענין שכידוע לכולם שהצבא מושתת על כפירה של כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה, האלופים שם בקריה לא מאמינים בהשם כלל וכלל, אלא רק בכוחם ועוצם ידם, שזה כפירה גמורה, וחילול שם שמים ברבים, לכן אסור הלכתית לתמוך בהם. כמו שלא נלך לטקס רפורמי או נוצרי.

    הרב טעה כאן טעות חמורה מאוד. כי השלטון הרשע, האוכרי ישראל, מסתכל מה עושים הרבנים, ומנצל זאת לרדיפת עולם התורה כמו בגרמניה, אם הם ציונים אז למה שלא יתגייסו?! אני אומר זאת מבלי להתייחס לעצם הענין שכידוע לכולם שהצבא מושתת על כפירה של כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה, האלופים שם בקריה לא מאמינים בהשם כלל וכלל, אלא רק בכוחם ועוצם ידם, שזה כפירה גמורה, וחילול שם שמים ברבים, לכן אסור הלכתית לתמוך בהם. כמו שלא נלך לטקס רפורמי או נוצרי.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב