הפלג הירושלמי נגד דרעי: "נתקשה ללכת איתו לבלוק טכני"

בפלג הירושלמי לא אהבו את ההתרפסות של דרעי בראיון ל- ynet בנושאי חוק הגיוס והסולחה שעשה עם לפיד.

בפלג הירושלמי לא אהבו את ההתרפסות של דרעי בראיון ל-  ynet בנושאי  חוק הגיוס והסולחה שעשה עם לפיד.

האם תציבו תנאים לביטול חוק הגיוס? נשאל דרעי בראיון עם אטילה שומפלבי והשיב: "כי יגיעו להבנות עם ראש הממשלה הבא  בנושאי הגיוס", דרעי  הבהיר כי נתניהו והרצוג הבטיחו כי יבטלו את הסנקציות הפלילות.

בתחילת הראיון הפתיע דרעי ואמר: "אין לי בעיה אישית עם יאיר לפיד . עשינו סולחה לפני כמה חודשים ואני אהיה מוכן לשבת איתו בממשלה. להבדיל ממנו אני לא פוסל אף אחד. אם נמצא מכנה משותף אין לי בעיה לשבת איתו".

גורם בפלג הירושלמי אומר בשיחה לקוקר כי  הדברים של דרעי בעד לפיד אינם מקרבים את בני תורה לשורות  תנועת ש"ס,"נתקשה ללכת איתו לבלוק טכני", הוא אומר.

כזכור,  בחודש האחרון התנהלו מגעים מול ש"ס וערוצים מול אלי ישי,  לעת עתה, לא הוחלט  באופן סופי כיצד יכריעו לבסוף. בעוד שבוע וחצי, עם תום הגשת הרשימות לוועדת הבחירות  יצטרך הגר"ש אויבראך להכריע בנידון.

גורמים פוליטים מעריכים כי  בני תורה יתקשו לחבור עם ש"ס בשעה שדרעי מחבק את לפיד ומצהיר על פשרות  בנושאי הגיוס, גם הקמת מועצת הנשים של ש"ס לא תורמת לאווירה. אך בני תורה ניצבים עם הגב אל הקיר כאשר לפניהם שני אופציות: או גרוע ,או גרוע יותר,כידוע:  הרב מאזוז  סבור "שמצווה ללכת לצבא", כך שהחיבור היחידי שיכול להיות עם מן הצדדים – רק דרך בלוק טכני.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בסך הכל התבלבלתי כל פעם אומרים שהם תומכים במישהוא אחר פעם דרעי וכשרואים שדגל התורה חיבקו את ש"ס לא מתאים להם להיות באותו צד כנראה וכך אומרים הפרשנים שהם יתמכו באלי ישי… לא כי זה קשור אליהם אלא כי זה נגד דגל התורה…………..
    תחשבו על זה זה בדיוק כך…………

    אזרח פשוט |
    הגב