בפלג הירושלמי תוקפים: "גפני לוקח לעצמו את הקרדיט על שיחרור הבחור"

ב׳ועדה להצלת עולם התורה׳ מגיבים בסיפוק רב לשיחרור הבחור אברהם שטרן, בפלג הירושלמי ובישיבת קמניץ טוענים כי כמו בכל הזירות הפוליטיות, גפני הספיק לחטוף את הקרדיט לעצמו גם כאן.

הוועדה להצלת עולם התורה המעסיקה שורה של עורכי דין מהשורה הראשונה להגנתם של עריקים ועצורים מכלל הציבור החרדי בכל הנוגע למשפטים צבאיים, טוענת כי בקשת המתקת הדין שהגיש עורך הדין מטעמם שגיא גרינפלד התקבלה בראשות אכ״או נחתמה הבוקר ע״י ראש אכ״א זאת לאחר שבאכ״א ובראשות צה״ל לא הצליחו למנוע את קיום ההפגנה שתוכננה הערב בבית שמשמול ביתו של מפקד הממ״ח יעקב ראשי.

תיעוד מזעזע מבית שמש: שוטר מכה באכזריות מפגין חרדי – המפגינים לא נותרו חייבים.

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום ראשון, 6 בנובמבר 2016

משטרת ישראל הודיעה לראשות אכ״א כי הם אינם יכולים לבטל את האישור להפגנה לאחר שאושרה ואם ברצונם לגרום לביטול העליהום לשחרר את הבחור, ראש אכ״א חתם כאמור על המתקת הדין שהגישה הוועדה להצלת עולם התורה והבחור משוחרר בשעות אלו.

בוועדה להצלת עולם התורה מציינים בסיפוק כי נסיונו של חה״כ משה גפני לקטוף את הקרדיט גם על שיחרור הבחור כפי שעושה זאת בשאר הזירות הפוליטיות השונות, מוכיח כי חברי הכנסת החרדים לא איבדו לגמרי את דרכם ושיחרור תלמיד ישיבה מבין כתלי הכלא הצבאי הוא עדיין הישג מבחינתם.

הוועדה להצלת עולם התורה מודיעה בשעות אלו לאלפי המפגינים שתכננו את הגעתם הערב להפגנה מול ביתו של מפקד הממ״ח על ביטול ההפגנה, אך מבטיחים כי זו תקרה ביום מן הימים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.