התפרעויות בהפגנת 'הפלג' נגד גוטרמן(וידאו)

מודיעין עילית: 150 מאנשי 'הפלג הירושלמי' הפגינו אמש בכניסה לעיר במחאה על "ההתנכלות של העירייה נגדם". צפו

כמאה חמישים מפגינים המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' הפגינו הערב בכניסה למודיעין עילית במחאה על הריסת מבנה סמינר לבנות המזוהות עם הפלג הירושלמי.

המפגינים חסמו את רחוב חפץ חיים, באמצעות ריקודים ועימותים שהתפתחו על הכביש. במהלך ההפגנה נעצר אחד מהפעילים במקום בחשד להפרת סדר ותקיפת שוטר.

בהודעה שהועברה בין אנשי הפלג נאמר להם כי עליהם להתייצב הערב למחאה רבתית במחאה על הריסת המבנים. רק אתמול, אברכים המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' מסיעת 'בני תורה' הפגינו מול ביתו של ראש העיר יעקב גוטרמן ברחוב 'נודע ביהודה' בעיר. לטענתם: בשל התנכלויות בגיבוי העירייה לקראוונים האמורים לשמש את אנשיהם עבור סמינר חדש בשנת הלימודים הבאה.

https://player.vimeo.com/video/136759504

הכל החל כאשר לפני מספר שבועות הניחו אנשי 'הפלג' קראוונים בשטח הוואדי הצמוד לפארק המרכזי בעיר הממוקם מאחורי רחוב 'משך חכמה'. הקראוונים הללו אמורים לשמש כמקום לימוד לסמינר חדש אותו פתחו אנשי 'הפלג' כחלק ממסע ההתנתקות מהציבור הליטאי.

גורם ב'בני תורה' בטוח בשיחה עם 'קוקר' כי ההרס נעשה על ידי חברת 'קריית ספר' שלא נוח לה עם הצבת הקראוונים במקום מסיבות מפלגתיות. אנשי 'בני תורה' קמו ועשו מעשה. אמש (ג') הפגינו כ-30 אברכים המזוהים עם 'בני תורה' בסמוך לביתו של ראש העיר יעקב גוטרמן.

פלג 1 צילם הרמן פלג 2 צ הרמן פלג 4 צ הרמן פלג 6 צ הרמן

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נמאס כבר לגור בעיר כזאת שפלות מוחלטתתתתתתתתתתתתתת

  אנונימי |
  הגב
 2. זה כזו חוצפה , אם אני הייתי מציב במקום קראוונים בלי רשות , היו תולים אותי על עץ גבוה, אבל שהם נכנסים למקום ומשתלטים עליו בלי להתבלבל , אז אסור לגוע להם , ואם כן , זה נקרא : הרס ישיבות וסמינרים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  דוד |
  הגב
 3. רשעים גמורים ממררים החיים של אנשי הפלג עושים להם צרות צרורות ולאחר מכן לא נותנים להם לפתוח לבד וזה ממש התחיל בהתנתקות מעולם הליטאי הרי זה רשעות לשמה!!!!!

  יהוד אוטנתי |
  הגב
 4. סוף סוף פתחו מוסדות לבד מחשש ש"נקלקל" אותם.. עכשיו השלב המתבקש הוא עיזבו את העיר עופו לנו מהעניים, אחרת "נקלקל" אותכם עד ל"השכלה" ממש…

  מאיר |
  הגב
  • חוצפה של הנורווגים בהתחלה טענו הפרדו ולאחר שראו שבה יש ציבור גדול החלו להילחם גועל נפש!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • באמת רחמנות על הישמאלים מפילוג הליטאי (בניברקים) שממשיכים עם פיטורי החזנים בתפילות הימים הנוראים: הסיפור החדש: החזן פוטר בכהונתו בבית כנסת בבית וגן, בשל השתייכותו הפוליטית לפלג הירושלמי, הסיפור גועל נפש, אין מילים לתאר את גודל השאט נפש שכל אדם ברדעת מרגיש לנוכח התנהלות גועלית זאת, אבל זה לא שום חידוש מדובר על אנשים מושחסים, כך התנהגו אבותם הערב רב ובני בניהם ממשיכים מנהגם הרע בימינו ע"י אנשי שטיינמן העמליקים, חז"ל אמרו, מבני בניו של "המן" למדו תורה בב"ב, גם כשיצאנו ממצרים הם הם הכשילו אותנו במעשה העגל הזהב, ושוב אנו נמצאים תחת שלטונם בכפיה, לחלל שם שמים.

    סופה של האמת לצאת לאור! לאט לאט מתגלה הרשעות האכזרי שסובלים מהם כבר הרבה מאוד זמן. רשעות וטפשות גם יחד, שמגיע מערב רב הבניברקים שעוד מתיימרים לנהל את הדור. כבר היו דברים כאלו מעולם, שהרי גם הורי פוטרו מעבודתם בגרמניה,לאחר שהיטלר ימ"ש וזכרו עלה לשלטון, וגם שם ילדים יהודים לא הורשו ללמוד בבתי ספר שלהם, אם אין להם תורה אין להם דרך ארץ. וסופם להיגמר לחלוטין.

    מעולם לא כפה מרן ה״אבי עזרי״ זצוק״ל את דעתו על אחרים, בטענה שאני המנהיג היחידי וכל המרים ראשו אחת דתו לכריתה… כי מאז שגלינו מארצנו אין לנו מלך או נשיא שיכול לכוף לדעתו… חוץ מאותו איש, רח' ח"א.

    האם שאלו את מנהיג הכת המסיונרי שטינמן אם מותר לעשות את זה? התירוץ לכל קושיות הנ"ל: אין שואלים שום קושיות על המנהיגים-המסיונרים ומנהגים של הרודפים מ"בני תייירה" האכזרים מבני ברק, "השונאים את הקב"ה" משום שכבר אמרו חז"ל עליהם: מבני בניו של "המן" העמליקי למדו בבני ברק. המטרה שלהם היא "שמד" שמד "שמד" ושב "שמד" התייצבות לגיוס בני ישיבה, M.A. לבנות "בית יעקב", פשוט "שמד" וכו' מזעזע מזעזע מזעזע… חילול ד' עצום שלכאורה אפי' יום המיתה אינה מכפרת. אתם לא מתביישים לחנך עוד דור לבטלה?

    כמה אלפי בחורי ישראל נפלו מהתורה והיהדות בגלל ההוראה הכללית של רח' חזון איש, הליטאים הקונסרבטיביים, שביקש להתיצב לגיוס…. מי לוקח אחריות על הבחורים האלו, ואינם להם כוח להתמודד בלשכה ונופלים לגמרי…. כן יש מאוד הרבה כאלו….. האם זה צדקות ואחריות… זה פשוט שמד ורציחה מעשה ערב רב. ברגע שניתן להם הזדמנות ברור כשמש שהם ישובו לתקוף את גדולי ישראל, וכעת שאין להם כח הם ממשיכים להמריד ולהפיץ שקרים בכל העולם כנגד הצדיק הגדול מנהיג הדור הזה, מנהיג הצדיקים קבוצת העילית של שומרי טהרת פח השמן, וינהיג אותנו לקראת משיח בקרוב, מרן ורבנן הרב ר' שמואל שליט"א. בעקבות הפיטורים פרצה סערה בבית הכנסת בבית וגן ובשכונה וקבוצת מתפללים גדולה מבית הכנסת מתכננת להקים מנין חדש המתפללים לשם ית' שמו, ולא לאותו איש מב"ב, . החזן עצמו לא נותר חייב וכתב מכתב לרב בית הכנסת בו הוא מגולל במפורט שלב אחר שלב את שעבר עליו.

    ידוע שחכים שלהם מארגנים השכלה כהיום בסימנרים שלנו אפילו של "בית יעקב" ושולחים לסמנרים דת"לים או חילוניים גמורים, כופרים ונואפים גמורים, שמדברים כפירה ודברי ניאוף בגלוי "לבנות בית יעקב", או שמדברים דברים אחרים לא טובים וד"ל, ואין פוצה פה נגדם!!! ובעצם, לפי הוראות כל גדולי הדור, ואפילו ע"פ המיקילים של מועצת גדולי אגודת ישראל, אסור לשום אדם או אשה כזה להרצות בסימנרים בשום דרך ואין לזה שום היתר. ידוע מאמר החזו"א זצ"ל, משכיל אפיקורס הרבה הרבה יותר גרוע כו’. והשי"ת יהיה בעזרינו.

    אני חותם בשם התורה הקדושה, כי ח"ו מרה תהיה אחריתם למי שפוגע באנשים כשרים זוהי רשעות ממדריגה ראשונה לנסות להעיף אנשים ממשרותיהם, לבזותם, ושמעתי מא' מגדולי ישראל שללא ספק החזן המחליף לא יסיים את שנתו, וכבר צרות גדולות נחתו על כמה גבאים שפטרו בשנה האחרונה בעלי תפלה ובעלי תוקע, וניתן לברר בב"ב ובכפר חסידים וכו' את הצרות שארעו להם ר"ל, אלו דברים חמורים מאין כמותם ואעכו"כ ביום הדין וד' ירחם על פושעי ישראל הקורים לעצמם גבאים או "רבנים" ומשמים כתליינים של מלכות הרשעה של הישמאלים מבני ברק, ערב רב בפועל.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
    • אני מסכים איים כול מילה שלך אבל גם איים חושבים על רב מסוים שהוא לא רב זה לא אומר שהוא לא רב וצריך ליקרו לו רב

     משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
     הגב