בפעם השנייה: החלה חקירת ראש הממשלה

חוקרי המשטרה חזרו לביתו של ראש הממשלה לחקירה נוספת שתעסוק בחשד לקבלת טובות הנאה באמצעות מתנות מאנשי עסקים, ותימשך שעות ספורות בלבד.

חוקרי המשטרה חזרו לביתו של ראש הממשלה לחקירה נוספת שתעסוק בחשד לקבלת טובות הנאה באמצעות מתנות מאנשי עסקים, ותימשך שעות ספורות בלבד.

החקירה הראשונה שהתקיימה בתחילת השבוע עסקה במה שהוגדר כחשדות הקלים יותר שמיוחסים לנתניהו – קבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים. בסביבתו של נתניהו אומרים שלאחר החקירה נתניהו נראה ואף חש רגוע יותר.

בסביבתו של נתניהו הדגישו כי מדובר בשני אנשי עסקים שמוגדרים כחברים כבר שנים ארוכות, וסוג המתנות שעליהם מדברים המתנות הם "זוטי זוטות".

"נתניהו היה רגוע גם לפני כן אבל אני עורך דין ואני לא רגוע לפני". סיפר עורך דינו יעקב וינרוט, בריאיון למהדורה המרכזית. "אני שמעתי את מה ששאלו את נתניהו ואת מה שהוא השיב. אני יכול לומר בוודאות – הוא יכול להיות רגוע מאוד גם אחרי השיחה אתמול עם השוטרים".

"אני רוצה דווקא פה לשבח את המשטרה", טען וינרוט בתגובה לשאלה האם היה צורך לחקור את ראש הממשלה באזהרה. "הציבור זכאי לדעת והציבור ידע אחרי שהחקירה תסתיים אחרי שיסיקו מסקנות".

"אני אומר כעובדה, ראש הממשלה נתון כל הזמן למתקפה מתמדת, מתקפה ללא סוף שכל פעם מתברר שאין מאחוריה שום דבר ואף אחד לא משלם שום מחיר", סיכם ד"ר וינרוט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.