בפתח בית הגר"ח: "אין כניסה עם אייפון"(גלריה)

המלחמה בפגעי הטכנולוגיה: מודעה שנתלתה בפתח ביתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי מתריעה בשם הרב נגד הכניסה לבית ברשב"ם עם מכשירים שאינם מוגנים. {המאבק בטכנולוגיה}

המלחמה בפגעי הטכנולוגיה: מודעה שנתלתה בפתח ביתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי מתריעה בשם הרב נגד הכניסה לבית ברשב"ם עם מכשירים שאינם מוגנים.

בשלט מיוחד שהודבק בקביעות בפתח ביתו של מרן שר התורה נכתב: "בהוראת מרן הרב שליט"א אסור להכניס לפתח הבית את מכשיר האייפון הטמא ודומיו בשום פנים ואופן וללא יוצא מן הכלל וכל העובר על זה עובר באיסור גזל ועוד עבירות חמורות, בני הבית בהוראת ובקשת מרן רבינו שליט"א".

מרן שר התורה התבטא בפני מקורביו על סכנת האינטרנט: "כל מי שעמדו רגלי אבותיו על הר סיני וקורא 'לא תתורו אחרי לבבכם ואחרי עיניכם', יודע שאיסור חמור במאוד מאוד להחזיק ולראות במכשיר האינטרנט והדומים לו כי לא יימלט בשום אופן שלא ייכשל על ידו באיסורים החמורים ביותר חובה גמורה וצורך השעה לטכס עצות ולמסור נפש להינצל מהמכה הזאת שאינה כתובה בתורה שלא שיעורה אבותינו הנקראת אינטרנט המכלה את הנפש והגוף ומובילה לשאול תחתית".

בעבר פורסם מכתב, שנכתב בכתב ידו של הגר"ח, נאמר: "ודאי המחזיקים בידם את המכשירים הטמאים הרי הם בסכנה גדולה ליום הדין".

מכתבו זה נכתב לראשונה בשנה שעברה לקראת יום הכיפורים, אולם כדי לחזק את המאבק בסלולארי נטול הסינון ביקש הרב קנייבסקי לפרסם מכתבו בשנית לפיו "ודאי המחזיקים בידם את המכשירים הטמאים הרי הם בסכנה גדולה ביום הדין".

WhatsApp Image 2016-09-06 at 21.15.42 (1)

WhatsApp Image 2016-09-06 at 21.15.42

WhatsApp Image 2016-09-06 at 21.15.40

WhatsApp Image 2016-09-06 at 21.15.41

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.