בצוק איתן איבדה את בעלה וכעת נרגמה באבנים

נרגם באבנים רכבה של אשתו של דרור חנין, שנהרג מפגיעת פצמ"ר כשחילק חבילות שי לחיילים במבצע צוק איתן

נרגם באבנים רכבה של אשתו של דרור חנין, שנהרג מפגיעת פצמ"ר כשחילק חבילות שי לחיילים במבצע צוק איתן

לפני כשלושה חודשים איבדה רחל את בעלה דרור מבית אריה, שנהרג מפגיעת פצמ"ר בגבול עזה עת עסק בחלוקת חבילות שי לחיילי צה"ל. הערב בעת דרכה למודיעין עם חברה וילידיה בסמוך למודיעין עלית,על כביש 446 נרגם רכבם באבנים. למרבה המזל לא היו נפגעים אולם שקד הבת הגדולה הבנות שישבה במושב הקדמי ספגה רסיסי זכוכית משמשת הרכב שנופצה.

אבי נעים, יו"ר וועדת הביטחון במרכז השלטון המקומי וראש מועצת בית אריה וחברם הקרוב של משפחת חנין: "לא ייתכן שיתאפשר לטרוריסטים פחדנים לפגוע בנשים וילידם בחסות החשכה בלב ליבה של מדינת ישראל, זה פשוט בלתי נתפס. מזה תקופה ארוכה שבה מדינת ישראל פשוט לא שולטת בהתפרעויות הערבים – לא בכפריהם ולא בלב ערי ישראל הגדולות ובכלל זה בירתה ירושלים״

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ‘אחד’ זה ראשי תיבות, איראן, חמאס, דעאש. אם אנחנו נתחזק בצניעות ובאמונה בהקב”ה ובאחדות ישראל נמחוק את אותם רשעים. בס"ד, חוה"מ סוכות תשע"ה

  מאחר שכבר תקופה ארוכה בימי החוה"מ מתפרסמת רשימה ארוכה, של הופעות והצגות למיניהן באישור "משמרת הקודש והחינוך" – בני ברק, לכן עלינו למחות ולפרסם בשער בת רבים, כי אין שום השגחה ופיקוח על הופעות אלו, וכבר יצאו מכשולות שונים מתחת ידם.

  צר לנו, אך ככל פעולותיהן של משמרת הקודש והחינוך, שהוא גוף שכבר מזמן חדלה מלתפקד, וכהיום הינה עסק/חברה בע"מ שחוץ מכסף, באיצטלה של יהדות, אינה מתפקדת כלל וכלל, הדבר היחידי שבה עדיין מתנוססת שמה, הינה אך ורק על הענקת כשרויות למיניהן, אם על הופעות בימי חוה"מ או בחנוכה וכדו', כמו"כ על בריכות וכו', ואילו אם לפחות בדברים אלו היתה להם פיקוח רציני, דיינו, אך לצערנו אין שום פיקוח ושום השגחה על דברים אלו, כנאמר לעיל כבר יצאו מכשולות גדולות בתחום ההופעות והסרטים, וד"ל.
  אי לכך באנו להזהיר את כל ההורים שיחי', ששומר נפשו ונפש צאצאיו, ירחק מהם, ולפני ששולח את ילדיו יבדוק כל דבר בשבעה חקירות ובדיקות, כאילו אין על זה הכשר כלל.
  מיותר לומר, שלארגון שמזמן אינו קיים, אין כתובת טלפון או אבא שניתן בכלל להתלונן.

  לפלא הוא בעיננו, שהעירייה נותנת את חסותה על מופעים אלו, ומה יעשה הבן שלא יחטא, הרי יש את אישורם של פרנסי עיריית בני ברק, וא"כ לכאורה ברור כשמש שתלמידי חכמים מפורסמים בדקו את הדברים לפני הענק החסות.

  כואב הדבר שבעתיים, שבעבר הכתובת היחידה שאליה ניתן היה לפנות על כל פרצה שבבני ברק, היתה משמרת הקודש והחינוך, ואת הכשרויות שהוא קיבלה על עצמה לתת, באה אדרבה בכדי לדאוג לרוחניות של תושבי בני ברק, אך מה שקורה, שכהיום העיר בני ברק, נהפכה לעיר שאיש כל הישר בעיניו יעשה, חומת הצניעות בבני ברק, ירדה פלאים, והוא כהיום הגרועה שבין כל הערים החרדיות בארץ ובעולם…, גם כשיש למישהו בעיה, וישנם הרבה, אין למי לפנות, וכאמור את הכשרויות למיניהן הם מנצלים לעשיית כסף, מבלי שום פיקוח בעליל.
  נקוה שלא נצטרך להאריך בנושא זה יותר, אך לא ניתן לכך, להכשיל בעליל ציבור שלם של חרדים ויראים לדבר השם.

  תושבי בני ברק הכואבים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב