בצל הביקורת – ליצמן מבהיר: "אני לא הולך לחלק קנאביס ברחוב"(הקלטה)

שר הבריאות יעקב ליצמן הרגיע בראיון ל'גלי צה"ל' בנוגע לרפורמת הקאנביס: "לא כל רופא יוכל לתת מרשם", הבהיר ליצמן, "רק רופאים שמוכשרים על ידי משרד הבריאות". ליצמן הוסיף: "נגדיל את מספר הרופאים שיוכלו לתת קנאביס ואם אראה תוך חצי שנה שזה מתנהל טוב, אני ארחיב את זה עוד אפילו עוד יותר". האזינו

שר הבריאות יעקב ליצמן הרגיע בראיון ל'גלי צה"ל' בנוגע לרפורמת הקאנביס: "לא כל רופא יוכל לתת מרשם", הבהיר ליצמן, "רק רופאים שמוכשרים על ידי משרד הבריאות". אמר ליצמן.

מוקדם יותר אמר ליצמן במהלך דיון בכנסת: כי תוך חצי שנה יוסדר נושא הרישיונות לקנאביס רפואי."אם אראה תוך חצי שנה שאין בעיות נאפשר גם לרופאים לתת רישיון", אמר ליצמן.

ליצמן הוסיף: "נגדיל את מספר הרופאים שיוכלו לתת קנאביס ואם אראה תוך חצי שנה שזה מתנהל טוב, אני ארחיב את זה עוד אפילו עוד יותר. כפי שאמרתי, הקנאביס הרפואי יחולק בבית מרקחת כמו שמקבלים מורפיום.

בראיון לגל"צ הבהיר ליצמן את עמדתו בנוגע למתן מעמד חוקי מלא לקנאביס ואמר כי "סם זה סם. אני נגד לגליזציה באופן חד משמעי. כפי שאנחנו מרשים מורפיום לחולים קשים כך אנחנו מאפשרים שימוש בקנאביס לאלו שחולים וצריכים את זה. אני לא הולך לחלק קנאביס ברחוב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.