נתניהו על החקירה: "אל תמהרו לתפור חליפות, עצרו את החייטים" • שידור חי

בצל החקירה המשטרתית כנגד ראש הממשלה, לפנות ערב (שני) התייחס בכנסת על הבדיקה כנגדו ואמר : ״לא דרכון, לא פנמה, לא חשבון ולא כלום. בבל״ת מוחלט. יש שיטפון של הבלים. אל תמהרו לתפור חליפות, עצרו את החייטים", אמר ראש הממשלה בתגובה לא אופיינית. הצטרפו לשידור החי.

בצל החקירה המשטרתית כנגד ראש הממשלה, התייצב ראש הממשלה במליאת הכנסת לדיון "שעת שאלות".

נתניהו התייחס בכנסת על הבדיקה כנגדו אומר : ״לא דרכון, לא פנמה, לא חשבון ולא כלום. בבל״ת מוחלט. יש שיטפון של הבלים. אל תמהרו לתפור חליפות, עצרו את החייטים", אמר ראש הממשלה בתגובה לא אופיינית.

נתניהו יענה לשאלות שיפנו אליו חברי הכנסת, ויהיה מעניין לגלות האם נתניהו ישיב על שאלות מביכות בנוגע לחקירה – בדיקה כנגדו.

הצטרפו לשידור ישיר מהמליאה

 

 

 

בדיון במליאת הכנסת  חבר הכנסת, אראל מרגלית, תקף היום (שני) את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ברקע לבדיקה הנערכת בעניינו.

"פרשת הון-דרכון-עולם תחתון בטח יקראו לזה עוד מעט", אמר מרגלית במליאת הכנסת, "לפי אותם פרסומים זרים הסיבות בגינן מתנהלת נגדך חקירת משטרה הן מאוד חמורות".

מרגלית דרש מנתניהו לחשוף פרטים על החקירה המדוברת. "תוכל, בבקשה, אדוני לומר לנו האם לבן משפחתך הוצא דרכון תחת שם אחר? האם אותו שם מופיע במסמכי פנמה? האם אותו בן משפחה מחזיק בחשבון בפנמה? האם נכון שלאותו חשבון הוזרמו כספים זרים? האם יש אמת בפרשת הון דרכון עולם תחתון".

היום זומן לחקירה בפעם השנייה במשרדי להב 433 ארי הרו, לשעבר ראש הסגל של נתניהו. הוא חשוד בעבירות מרמה, במסגרת הבדיקה שמתקיימת בעניין ראש הממשלה. מלבד הרו, זומנה להעיד גם עובדת נוספת בלשכת נתניהו שעסקה בקשריו עם תורמים אמריקנים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.