בצל החקירות – דרעי לאגודה: ״בואו נשוב לעבוד יחד"

מתקפל? לאחר שהתעמת ותקף את אגודת ישראל בבחירות לרשויות מקומיות,  יו״ר ש״ס השר אריה דרעי יצא בקריאה פומבית לעמיתיו מסיעת יהדות התורה: ״בואו נשוב לעבוד יחד בשיתוף פעולה למען עתידנו״.

מתקפל? לאחר שהתעמת ותקף את אגודת ישראל בבחירות לרשויות מקומיות,  יו״ר ש״ס השר אריה דרעי יצא בקריאה פומבית לעמיתיו מסיעת יהדות התורה: ״בואו נשוב לעבוד יחד בשיתוף פעולה למען עתידנו״. הפרשן הפוליטי יעקב ריבלין העריך הערב כי דרעי הבין שהוא לא יכול להמשיך לשרוד בפוליטיקה עם החקירות לצד עימות עם החסידים.

השר דרעי קרא במהלך אירוע של שס באשדוד: ״ההצלחה הגדולה של הקדנציה האחרונה בכנסת נבעה אך ורק מהאחדות הנפלאה ששררה ביני לבין ראשי יהדות התורה הרב משה גפני והרב יעקב ליצמן. אני לא זוכר שאי פעם עבדו כך הנציגים החרדיים בכנסת בשיתוף פעולה הדוק. אף אחד לא הצליח להכניס טריז בינינו וזה היה סוד ההצלחה.

״לצערי", אמר דרעי, "האחדות הזו התערערה מעט ואולי אף הרבה בבחירות לרשויות המקומיות, אנחנו אחרי זה. שכחתי הכל, אני קורא לכולם גם לשכוח הכל ולרוץ קדימה בכוחות משותפים, אין לנו את הפריוולגיה להמשיך אחרת. האחריות שלנו כלפי ילדינו, כלפי עולם התורה מחייבת אותנו לחזור וללכת ידי ביד הלאה״.

 

בשישי, יו"ר ש"ס אריה דרעי וחבר מועצת העיר ירושלים הרב מיכל הלברשטאם שוחחו ביניהם, והובהר כי לעיתים מתוך רצף של שיחות עלולים משפטים שונים לצאת מהקשרם. מדוברות שס נמסר כי במהלך השיחה הובהר והובן, כי חלילה לא היתה כל רצון ואו כוונה לפגוע בכבודם של גדולי ישראל שליט"א, שכולנו מחוייבים בכבודם. השניים מודעים לגודל האחריות הציבורית וישתפו פעולה לטובת הכלל וכל אי הבנה מאחוריהם והאמת והשלום אהבו.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רשע שדיבר על האדמור מגור ועל הראשל"צ הרב עמאר

  דרעי מקומך בכלא רשע מרושע

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. צודק צודק צודק בסוף כולם יאמרו שאין כמו אריה דרעי

  אין על אריה לא מעניין אותו הכבוד העצמי אלא על טובת הכלל

  אלי ישי |
  הגב
 3. 200.000 שח הוא שכח מה זה בשבילו לשכוח שהוא עצמו פילג את הליטאים והחסידים

  דרעי הפלגן מדבר על אחדות?? מריח את הכלא מבפנוכו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב